Gaismas instalāxcijas 2011.gada 11.septembra notikumu piemiņai

Bijušais CIP analītiķis: Putins brīdināja Bušu par 11.septembra teroraktiem

78
(atjaunots 14:17 06.09.2019)
CIP bijušais analītiķis savā grāmatā atgādināja, ka Vladimirs Putins bija pirmais ārvalstu līderis, kurš piezvanīja Džordžam Bušam pēc 11.septembra teroraktiem, lai paustu atbalstu ASV.

RĪGA, 6. septembrisSputnik. Krievijas prezidents Vladimirs Putins 2001.gadā paziņojis ASV vadītājam Džordžam Bušam, ka Savienoto Valstu teritorijā iespējami terorakti, raksta bijušais CIP analītiķis Džordžs Bībijs, vēsta RIA Novosti.

Bībijs savā grāmatā "Krievijas slazds: kā mūsu ēnu karš ar Krieviju var izvērsties kodolkatastrofā" apgalvo, ka Putins divas dienas pirms 11.septembra piezvanījis savam amerikāņu kolēģim un atklājis, ka "Krievijas izlūkdienests konstatējis plānojamas teroristiskas kampaņas – "kaut ko sen gatavotu" – pazīmes, kas nāk no Afganistānas".

Bijušais analītiķis savā grāmatā atgādināja, ka Vladimirs Putins bija pirmais ārvalstu līderis, kurš piezvanīja Džordžam Bušam pēc 11.septembra teroraktiem, lai paustu atbalstu ASV.

Bībija grāmata šonedēļ nākusi klajā Amerikā. Iepriekš tās autors vadīja CIP analītisko nodaļu, kas nodarvojās ar Krieviju, bet patlaban viņš ir Vašingtonas ekspertu – Nacionālo interešu centra viceprezidents.

Kremļa vietnē tīmeklī, ziņu arhīvā ir informācija par to, ka 2001.gada 10.septembrī notikusi Putina un Buša tālruņa saruna. Atzīmēts, ka saruna notikusi pēc ASV iniciatīvas. Puses apsprieda gaidāmo APEC samitu, kā arī Krievijas un ASV pārrunas augstākajā līmenī. Pie tam informācija liecina, ka abu valstu vadītāji pauduši gandarījumu par intensīvajiem sakariem militāri politiskajā jomā, ekonomikā un citās nozarēs.

78
Pēc temata
Ben Ladena datorā CIP atradusi multenes, porno un Green Card testu
Krievija nav sabrukusi. Ko nu? "Ēnu CIP" prognozes 2019. gadam
Klincēvičs: ASV sāka apmācīt teroristus jau Afganistānā
Savā pirmajā Instagram publikācijā CIP parādīja Krievijas karti