Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis

Zeļenskis paskaidroja atteikšanos braukt uz darbu ar velosipēdu

39
(atjaunots 14:15 16.07.2019)
Vēlēšanu laikā Vladimirs Zeļenskis solīja braukāt uz darbu ar velosipēdu.

RĪGA, 16. jūlijs – Sputnik. Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis paziņoja, ka nebrauc uz darbu ar velosipēdu, kā bija solījis vēlēšanu laikā, jo viņa kortežs no divām, trim mašīnām nevienam netraucē uz ceļa, vēsta RIA Novosti.

Priekšvēlēšanu cīņas laikā Zeļenskis solīja braukāt uz darbu ar velosipēdu, tāpat kā viņa personāžs seriālā "Tautas kalps", kur viņš atveidoja prezidenta lomu.

"Pēdējā laikā sociālajos tīklos ir daudz… attiecībā uz tematu, ka es solīju atteikties no kortežiem un neesmu to izdarījis. Paziņoju visiem. Ukrainas prezidenta pārvietošanās laikā brauc divi automobiļi: prezidenta un apsardzes automobilis. Dažkārt mēdz būt trešais – ar pavadošajām personām, komandas locekļiem, apsardzi. Šie automobiļi apstājas pie visiem luksoforiem, stāv sastrēgumos, neviens neieslēdz signālu gaismas un tā tālāk. Prezidents ir tāds pats satiksmes dalībnieks kā visi," uzrakstīja Zeļenskis Facebook lapā.

Tāpat Zeļenskis paskaidroja ceļa slēgšanu kādā Kijevas rajonā.

"Vienpadsmitajā jūlijā Kijevā notika Moldovas premjerministres Maijas Sandu vizīte. Un augstā ārvalstu viesa brauciens tika organizēts atbilstoši diplomātiskajam protokolam un starptautiskām Ukrainas saistībām. Līdz ar to, satiksme maršrutā tika īslaicīgi ierobežota," norādīja Ukrainas valsts vadītājs.

39
Pēc temata
Radas deputāts: Zeļenskis ved Ukrainu pie katastrofas
Zeļenskis Briselē. Prezidents jauns, bet runas vecas