Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis

Interneta lietotājiem radušies jautājumi par Zeļenska neparasto uzvedību

80
(atjaunots 14:10 07.07.2019)
Ukrainas prezidenta Vladimira Zeļenska dīvainā uzvedība Aizkarpatu muitas sanāksmes laikā Užgorodā likusi aizdomāties Interneta lietotājiem.

RĪGA, 7. jūlijs – Sputnik. Internetā parādījās video, kurš tika uzfilmēts Aizkarpatu muitas sanāksmē Užgorodā, kurā Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis uzvedas ļoti dīvaini, vēsta RIA Novosti.

Video publicēts ar nosaukumu "Zeļenskis nospēlēja Dobkinu-jaunāko". Tā ir atsauce uz 2016. gada incidentu, kurā bija iesaistīts Ukrainas deputāts Dmitrijs Dobkins. Toreiz parlamenta zālē politiķis negaidīti aizgāja aiz kolonnas un sāka uzvesties visnotaļ neadekvāti.

Šāda Ukrainas prezidenta uzvedība kļuvusi par Interneta lietotāju diskusijas priekšmetu. Dažiem radušās aizdomas, ka Zeļenskis ir ļoti noguris un viņa rīcībā ir redzamas stresa pazīmes. Savukārt citi izteica domas, ka prezidents lieto stiprus ārstniecības medikamentus, kas arī izraisīja šādu reakciju.

Publicētajā video Zeļenskis uzvedas dīvaini: viņš manāmi nervozē un pastāvīgi skatās pa malām, dzer daudz ūdens, savukārt viņa sejas izteiksme pastāvīgi mainās.

Pirms prezidenta vēlēšanām Vladimirs Zeļenskis un bijušais Ukrainas prezidents Petro Porošenko nodeva alkohola un narkotiku analīzes. Ekspertīze tika veikta pēc Zeļenska prasības, kurš apgalvoja, ka kandidātiem jāpierāda tautai, ka starp viņiem nav nedz alkoholiķu, nedz narkomānu.

80
Darbs pie datora. Foto no arhīva

Nosauktas profesijas ar gaidāmu algu pieaugumu pēc pandēmijas

10
(atjaunots 14:58 30.05.2020)
Biznesam krīzes periodā ir jāattīsta serviss un jāpalielina klientu skaits, tādēļ ar algas palielinājumu var rēķināties PR (SA) un SMM speciālisti, producenti un satura menedžeri.

RĪGA, 31. maijs – Sputnik. Progresīvās izglītības institūta speciālisti nosauca profesijas, kuras var kļūt atalgotākas pēc koronavīrusa pandēmijas, vēsta RT.

Pēc ekspertu domām, algas var paaugstināt PR (SA) un SMM speciālistiem, producentiem un satura menedžeriem, jo biznesam krīzes periodā ir jāattīsta serviss un jāpalielina klientu skaits.

Šo pašu iemeslu dēļ ar algas pielikumu var rēķināties IT speciālisti, lielu datu analītiķi un tiešsaistes tirgzinis.

Sarežģīti darba apstākļi var veicināt algu kāpumu krīzes novēršanas menedžeriem, finanšu un laika menedžmenta konsultantiem un vadītājiem loģistikas nozarē, pieredzējušiem tiešsaistes pasniedzējiem un virtuālajiem gidiem.

Visticamāk, algas palielināsies mediķiem un dabas zinātņu cikla speciālistiem, psihologiem un psihoterapeitiem, kā arī agrārā sektora darbiniekiem (agronomiem, zootehniķiem, veterināriem, automatizētās piena slaukšanas operatoriem).

10
Tagi:
koronavīruss, alga, profesija, pandēmija
Pēc temata
Eksperti: atsevišķas profesijas pēc Covid-19 epidēmijas var kļūt nepieprasītas
Pieprasīti visā pasaulē: kādu profesiju apgūt, lai noderētu dzīvē
Saņem mazāk nekā "minimālo": kādas profesijas Latvijā nav godā
Ko meklē Latvijas darba devēji: pieprasītākās profesijas
Larnakas lidosta Kiprā, foto no arhīva

Kipras varasiestādes atlīdzinās atpūtas izdevumus tūristiem, kuri saslims ar koronavīrusu

9
(atjaunots 14:19 30.05.2020)
Valsts atver robežas ārzemju ceļotājiem 9. jūnijā. Atsevišķiem ieceļotājiem veiks Covid-19 analīzes.

RĪGA, 30. maijs – Sputnik. Kipras varasiestādes atlīdzinās atpūtas izdevumus tūristiem, kuri saslims ar koronavīrusu, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Mirror.

Valsts atver robežas ārzemju ceļotājiem 9. jūnijā. Atsevišķiem ieceļotājiem veiks Covid-19 analīzes.

Grieķija
© Sputnik / Алексей Даничев

Viesus, kuriem būs pozitīvs rezultāts, ārstēs par brīvu. Viņi kopā ar saviem atlidojušajiem ģimenes locekļiem tiks ievietoti speciālās karantīnas viesnīcās. Maksāt par dzīvošanu, zālēm un ēdienu tur nenāksies. Tūristiem būs jāapmaksā tikai transfēra cena no lidostas un repatriācijas reiss.

Atpūtnieku ārstēšanai uz salas ir atvēlēta speciāla slimnīca ar 100 gultasvietām, 112 intensīvās terapijas palātas un divi simti mākslīgās plaušu ventilācijas iekārtas.

Varasiestādes cer, ka šādas garantijas piesaistīs tūristus uz salu, kur, saskaņā ar Džona Hopkinsa universitātes datiem, saslima mazāk, nekā 1000 cilvēku. Izglābt nav izdevies vien 17 no tiem. Viesmīlības industrijas ienākumi sasniedz 15% no valsts IKP.

9
Tagi:
Kipra, tūristi, tūrisms, koronavīruss
Pēc temata
Tūrisma glābšanai Latvijā ir nepieciešamas oriģinālas idejas
Eksperts pastāstīja, kādas valstis pirmās atvērs robežas tūristiem
Tūristi pastāstīja, kādas negaidītas lietas nopirkuši atrodoties pašizolācijā
Eiropas Savienība var atjaunot tūrismu tikai daļēji
Laboratorijas darbs, foto no arhīva

Otro dienu pēc kārtas Latvijā diennakts laikā tiek atklāts tikai viens Covid-19 gadījums

0
(atjaunots 12:17 31.05.2020)
Kopā aizvadītajā diennaktī Latvijā tika veikti vien 879 koronavīrusa testi: jau otro dienu pēc kārtas slimnīcās nav nokļuvis neviens pacients ar šādu diagnozi.

RĪGA, 31. maijs – Sputnik. Latvijā diennakts laikā tika atklāts tikai viens Covid-19 inficēšanās gadījums. Par to liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.

Tiesa, valstī tika veikts mazs koronavīrusa testu skaits – 879. Iespējams, šī iemesla dēļ tika atrasts tikai viens inficētais. Lai gan sestdien, 30. maijā, diennakts pārskats arī uzrādīja vienu Covid-19 gadījumu – tika veikti 1234 testi.

Kopumā kopš koronavīrusa izplatības Latvijā ir veikts 109 071 tests. Koronavīrusa diagnoze apstiprināta 1066 cilvēkiem.

Jau otro diennakti pēc kārtas Latvijas slimnīcās nav nonācis neviens pacients ar diagnosticētu Covid-19.

Stacionāros turpina ārstēties 18 pacienti ar Covid-19, 3 no tiem ir smaga slimības gaita.

Visā pandēmijas laikā no slimnīcām izrakstīti 155 pacienti, kuri izgāja ārstēšanos pēc inficēšanās ar Covid-19.

Atgādināsim, ka 9. jūnijā Latvijā atcels ārkārtējās situācijas režīmu. Taču, ja epidemioloģiskā situācija pasliktināsies, valdība var ieviest ārkārtējo situāciju atkārtoti. Ministru kabinets 26. maijā pieņēma Tieslietu ministrijas plānu, kurš ļauj lokani reaģēt uz situāciju pēc režīma atcelšanas.

Lai samazinātu atkārtota ārkārtējās stāvokļa ieviešanas varbūtību, ir jāturpina ievērot sociālo distanci arī pēc 9. jūnija. Tāpat nedrīkst pieļaut cilvēku drūzmēšanos vienuviet.

0
Tagi:
Latvija, koronavīruss
Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē
Pēc temata
Latvijas iedzīvotāji metušies meklēt ar Covid-19 inficējušos ar jaunās lietotnes palīdzību
Pēc Covid-19 mediķi aizbēgs no Latvijas
Covid-19 reģistrēts divpadsmit Latvijas pansionātos: situācija tiek kontrolēta
Latvija nebaidās no otrā Covid-19 viļņa