Ukrainas prezidenta kandidāts Vladimirs Zeļenskis

Netālu no Ukrainas prezidenta kandidāta mājas aizturēti noziedznieki ar ložmetēju

64
(atjaunots 12:55 16.04.2019)
Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks informēja, ka aizturēta ļaundaru grupa, kuri gatavojuši slepkavību, atriebības mudināti.

RĪGA, 16. aprīlis — Sputnik. Kijevas apgabala Ivankoviču ciemā, netālu no Ukrainas prezidenta kandidāta mājas policija aizturējusi bruņotu noziedznieku grupu, savā lapā Facebook paziņoja Ukrainas parlamenta deputāts, iekšlietu ministra padomnieks Antons Geraščenko.

Vienotā valsts elektronisko deklarāciju reģistra dati liecina, ka māja šajā ciemā pieder Vladimiram Zeļenskim, Ukrainas prezidenta kandidātam, vēsta RIA Novosti.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko
Пресс-служба президента Украины

A.Geraščenko atklāja, ka neidentificētās personas pārbūvējušas apvidus automašīnu un pārveidojušas to par "savdabīgu tačanku" – aizmugures sēdekļu vietā uzstādīts lielkalibra ložmetējs DŠK. Ar to bruņotie cilvēki paslēpušies mežā netālu no ceļa, kas ved uz Ivankoviču ciemu.

Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks informēja, ka viņi gatavojuši slepkavību, atriebības mudināti.

Savukārt Ukrainas ģenerālprokurors Jurijs Lucenko savā lapā Facebook apgalvoja, ka noziedznieki plānojuši uzbrukt kādai "kriminālai autoritātei" no Ļvovas.

Vēlāk šo informāciju atsauca Lucenko preses sekretāre Larisa Sargana. Viņa paskaidroja, ka aizturētajiem neesot nekāda sakara ar Vladimiru Zeļenski.

Šī gada 31. martā notika Ukrainas prezidenta vēlēšanas. Neviens no kandidātiem neieguva uzvarai nepieciešamos 50% balsu, tāpēc tika ieplānota otrā vēlēšanu kārta.

Tajā piedalās Vladimirs Zeļenskis un valsts pašreizējais prezidents Petro Porošenko. Balsošana notiks 21. aprīlī.

64
Pēc temata
Prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā Ukrainā līdera vietu ieņēmis aktieris
Ukrainas prezidenta vēlēšanu otrā kārta – trieciens Eiropas demokrātijai?
Mitrofanovs: ES uzskata, ka visiem Ukrainas prezidenta kandidātiem ir trūkumi