ASV prezidents Donalds Tramps

Donalds Tramps pagarinājis pret Krieviju vērstās sankcijas

47
(atjaunots 08:00 05.03.2019)
ASV prezidents Donalds Tramps ir pārliecināts, ka Krievijas darbības kaitē drošībai un stabilitātei Ukrainā.

RĪGA, 5. martsSputnik. ASV prezidents Donalds Tramps pagarinājis pret Krieviju vērstās sankcijas, kas ieviestas 2014. gadā, ņemot vērā situāciju Ukrainā, paziņoja Baltā nama preses dienests.

Paziņojumā Kongresam precizēts, ka iepriekšējā prezidenta Baraka Obamas ieviestās sankcijas turpinās darboties pēc 6. marta viena gada laikā.

Prezidents Donalds Tramps paudis pārliecību, ka Krievijas darbības kaitē drošībai un stabilitātei Ukrainā, vēsta RIA Novosti. Turklāt Krievijas valdības lēmumi militārajā jomā radot ārkārtējus draudus ASV nacionālajai drošībai un ārpolitikai.

Krievijas un rietumvalstu attiecības pasliktinājās, ņemot vērā situāciju Ukrainā un Krimā – pussala pieņēma lēmumu pievienoties Krievijai saskaņā ar referenduma rezultātiem. Rietumvalstis apsūdzēja Krieviju par iejaukšanos Ukrainas lietās un ieviesa sankcijas.

Maskava spēra atbildes soļus, kā arī noliedza visas apsūdzības un atgādināja, ka ir neproduktīvi censties runāt ar to sankciju valodā. Pēdējā laikā Rietumos aizvien biežāk izskan viedokļi par nepieciešamību atcelt pret Krieviju vērstās sankcijas.

47
Pēc temata
"Jūs nepārtraukti melojat": Rietumu jaunais universālais ierocis demonstrē defektus
Krievijas ārlietu ministrs par NATO Arktikā, Sīriju un "kapitālo remontu" ES
Maskava apkopojusi bilanci: noskaidroti sankciju nodarītie zaudējumi
Putins deva ES iespēju atgriezties pie normālām attiecībām ar Krieviju