Futbolbumba un cepurīte PČ atribūtikas veikalā Kaļiņingradā

Kijevā stāsta, ka futbola čempionāta translācija ir "kā nāve"

39
(atjaunots 09:49 06.05.2018)
Ukrainas nacionālā sabiedriskā televīzijas un radiokompānija cenšas pārdot translāciju paketi citam telekanālam, taču nesekmīgi.

RĪGA, 6. maijs — Sputnik. Pasaules čempionāta futbolā translācija no Krievijas ir kā "nāve" Ukrainas nacionālajai sabiedriskajai televīzijas un radiokompānijai (NOTU), paziņojis organizācijas direktors Zurabs Alasanija, informē Sputnik Lietuva.

Sarunā ar portālu Sport Arena Alasanija pastāstīja, ka pagaidām NOTU vēl nav pieņēmusi oficiālu lēmumu atteikties no 2018. gada pasaules čempionāta translācijas, "taču visa valsts saprot, ka parādīt šo čempionātu nozīmē sabiedriskās televīzijas nāvi".

Patlaban NOTU cenšas pārdot translāciju paketi citam telekanālam, taču pagaidām pārrunas nav vainagojušās panākumiem, pavēstīja televīzijas un radiokompānijas vadītājs.

Alasanija pauda uzskatu, ka ukraiņu līdzjutēju izredzes ieraudzīt 2018. gada pasaules čempionāta mačus Ukrainas kanālā sastāda aptuveni 70%.

"Protams, mēs necenšamies uz šī rēķina nopelnīt. Tomēr ļoti ceram saņemt ieguldīto, jo valsts šim nolūkam iztērējusi lielu naudu. Pie tam mēs vēl paši paliksim parādā Eiropas Raidsavienībai, tā — FIFA, un tas viss ir ļoti sarežģīts stāsts," — pastāstīja NOTU vadītājs.

Iepriekš noskaidrojās, ka NOTU, kurā ietilpst kanāli "UA: Peršij" un "UA: Kuļtura", atteikusies translēt mundiāles mačus. Kompānija informēja, boikotu plānojot atbalstīt arī citas telekompānijas.

Pasaules čempionāts futbolā notiks Krievijā no 14. jūnija līdz 15. jūlijam. Ukrainas izlasei nav izdevies pārvarēt atlases kārtu pasaules čempionātam.    

39
Pēc temata
Aptauja: 4% Krievijas iedzīvotāju tic Krievijas uzvarai Pasaules čempionātā futbolā
FIFA nosaukusi galvenos arbitrus, kuri apkalpos PČ 2018 mačus
Lielbritānija aicinājusi sabiedrotos boikotēt pasaules čempionātu futbolā
Simts dienas līdz čempionātam: Putins un Infantino uzspēlēja futbolu Kremlī