Ukrainas prezidenta Petro Porošenko

Sociālajos tīklos izsmiets Porošenko kļūmīgais izteikums par "Ukrainas režīma nelietību"

36
(atjaunots 14:13 25.12.2017)
Ukrainas līderis pieļāvis kļūdu, runājot par "Krievijas agresiju".

RĪGA, 25. decembris – Sputnik. Sociālajos tīklos apspriež Ukrainas prezidenta Petro Porošenko kļūmi Diplomātiskā dienesta dienai veltītās uzrunas laikā. Attiecīgais video bija publicēts valsts vadītāja Facebook lapā, vēsta RIA Novosti.

Ukrainas līderis pieļāva kļūdu, kad runāja par "Krievijas agresiju". "Dārgie draugi! Laikam nevienam nav tik labi zināma Ukrainas režīma nelietība kā mums – ukraiņiem," – teica Porošenko. Šos vārdus var dzirdēt ieraksta laikā 12:55.

Prezidents kļūdu neizlaboja. Īpaša reakcija zālē uz sacīto arī nav manāma.

"Trāpīgi teikts," – Porošenko kļūdu komentēja kāds sociālā tīkla lietotājs.

Vēl viens komentētājs izteica minējumu, kādēļ zāle mierīgi reaģēja uz Porošenko paziņojumu. Pēc viņa domām, "nevar redzēt smaidu uz ukraiņu sejām, jo viņi ikdienas izjūt uz savas ādas Ukrainas režīma nelietību".

"Lai kā censtos slēpt patiesību, tā tik un tā nāks gaismā," — raksta cits lietotājs.

Kopumā komentētāji sociālajos tīklos nonāca pie viena viedokļa, kā tā bijusi "pārteikšanās Freida stilā". Iepriekš Porošenko, uzrunājot karavīrus Mariupolē, arī pieļāva kļūdu, paziņojot par "īslaicīgo Ukrainas okupāciju Donbasā", kas arī izraisīja lielu diskusiju sociālajos tīklos.

36
Pēc temata
Porošenko piedraudēja ar Čaušesku likteni
Timošenko paziņoja, ka Porošenko ir jānocērt roka
Porošenko: Lamborghini un Porsche ražošana nav iespējama bez Ukrainas
Alkohola pārdošana, foto no arhīva

Dānijā plāno aizliegt alkohola tirdzniecību pēc plkst. 20:00

6
(atjaunots 16:29 27.09.2020)
Pēc Kopenhāgenas varasiestāžu domām, šis pasākums, ja ne izslēgs vēlās ballītes pie dabas, tad vismaz padarīs tās mazāk trokšņainas.

RĪGA, 27. septembris – Sputnik. Kopenhāgenas mērija varētu ieviest alkohola tirdzniecības ierobežojumus, lai nakts stundās padarītu pilsētas parkus un citas pilsētas zaļās zonas mierīgākas, vēsta RIA Novosti.

Врач-нарколог, суггестолог, магистр социальной психологии Борис Фальков
© Photo из личного архива Бориса Фалькова

Kopš augusta Dānijas galvaspilsētā ir spēkā nakts ballīšu aizliegums parkos, kuras bieži vien rīko tūristi. Tas tika izdarīts pēc vietējo iedzīvotāju lūgumiem, kur sūdzējās par troksni. Dabas aizsardzības organizācijas atzīmēja, ka šādu ballīšu dēļ cita dzīvnieki un pēc tām paliek atkritumi.

Neraugoties uz aizliegumu, ballīšu skaits īpaši nesamazinājās – policisti nespēj pastāvīgi patrulēt visas pilsētas zaļās zonas, kuru ir visnotaļ daudz.

Tagad mērija grasās atrisināt problēmu radikālākā veidā – aizliedzot alkohola tirdzniecību vismaz parku un dārzu tuvumā no plkst. 20:00 līdz 6:00. Pēc pilsētas varasiestāžu domām, šis pasākums, ja ne izslēgs vēlās ballītes pie dabas, tad vismaz padarīs tās mazāk trokšņainas. Vienlaikus varasiestādes varētu pacelt naudas sodus par skaļu mūzikas atskaņošanu pēc plkst. 23:00.

Galīgais lēmums tika pieņemts septembra beigās.

6
Tagi:
tirdzniecība, alkohols, Dānija
Pēc temata
Karalieni glābs alkohols. Kā pelna Elizabete II
Vispārējs alkoholisms atcelts: alkohola pārdošana ārkārtējās situācijas laikā ir kritusies
Igaunijā var aizliegt pirkt alkoholu personām līdz 21 gada vecumam
Dodas cīņā kunga prātā. Kā alkohols noved postā amerikāņu karavīrus
Flāvija amfiteātris (Kolizejs) Romā, foto no arhīva

Iemūžināja savu kaunu. Tūrists atstāja autogrāfu uz Kolizeja sienas

7
(atjaunots 16:09 27.09.2020)
Apsargi ieraudzīja, kā vīrietis "atstāja autogrāfu" arhitektūras pieminekļa pirmajā stāvā, un izsauca policiju.

RĪGA, 27. septembris – Sputnik. Drošības dienesta darbinieki Itālijā aizturēja tūristu, kurš ieskrāpēja Kolizeja sienās savus iniciāļus, vēsta radio Sputnik ar atsauci uz avīzi Independent.

Tiek atzīmēts, ka apsargi ieraudzīja, kā vīrietis "atstāja autogrāfu" arhitektūras pieminekļa pirmajā stāvā, un izsauca policiju. Saskaņā ar medija datiem, lai ieskrāpētu 6 centimetru burtus Kolizeja sienās, tūrists izmantoja uzasinātu akmeni.

Noteikts, ka pārkāpējs ir 32 gadus vecs Īrijas pilsonis. Viņam tika izvirzīta apsūdzība par zaudējuma nodarīšanu vēsturiskās nozīmes ēkai.

Naudas soda apmēru noteiks tiesa. Izdevums atzīmē, ka tas varētu sastādīt 20 tūkstošus eiro. Turklāt šāda rīcība varētu beigties īram ar nosacītu brīvības atņemšanu.

7
Tagi:
vandalisms, Itālija, tūristi
Pēc temata
Vācieši atbrauca uz Latviju, nozaga egli un sarīkoja grautiņu Vecrīgā