Ātrās palīdzības automašīnas ASV. Foto no arhīva

Porsche iebrāzies cilvēku pūli autošova laikā ASV. Cietuši 11 cilvēki

13
(atjaunots 09:25 18.09.2017)
Policija uzskata, ka avārija notikusi tāpēc, ka sporta mašīnas īpašnieks vēlējies palepoties skatītāju priekšā, taču nav varējis tikt galā ar spēcīgās automašīnas vadību.

RĪGA, 17. septembris — Sputnik. Vismaz 11 cilvēki guvuši traumas avārijā Aidaho štatā ASV automašīnu šovā, vēsta Sputnik Baltkrievija, atsaucoties uz Aidaho štata policijas informāciju.

Incidents noticis Boises pilsētā, kur noritēja šovs Cars and Coffee. Viens no šova dalībniekiem pelēkā kabrioletā Porsche nav varējis tikt galā ar vadību, un sporta auto iebrāzies cilvēku pūlī.

​Policija informē, ka seši cietušie nogādāti slimnīcā, vēl pieci cilvēki guvuši traumas, taču no incidenta vietas aizbraukuši privātajās mašīnās.

Tiesībsargājošās iestādes vēsta, ka viena no izmeklēšanas versijām ir Porsche vadītāja vēlme palepoties skatītāju priekšā, taču viņš nav izvēlējies piemērotu kustības ātrumu, tāpēc zaudējis vadību.

Automašīnu šovs Cars and Coffee ASV pilsētās notiek regulāri — pasākumā pulcējas retu automašīnu īpašnieki, lai nodemonstrētu mašīnas publikai. Tamlīdzīgus šovus organizē arī citās valstīs, piemēram AAE, kur mīt liels skaits eksotisku automašīnu īpašnieku.

13
Pēc temata
Transformeri vairs nav nekāds mīts: Krievijā parādījies "Optimuss Praims"
Pa Minskas centru dodas retromobiļi
Netitānu cīņa: Baltkrievijā norisinājās automašīnu kauja
Izstādē "Lamborghini: dizaina leģenda" Sanktpēterburgā sabraukuši superkāri