Eiropas Savienības un Vācijas karogi Berlīnē. Foto no arhīva

Vācu uzņēmēji un politiķi apmeklēs Vācu kultūras dienas Krimā

47
(atjaunots 07:00 29.05.2016)
Delegācija no Vācijas piedalīsies apaļā galda diskusijās "Investīcijas – miera un sapratnes ķīla" un "Krimas attīstības perspektīvas".

RĪGA, 28. maijs – Sputnik. Oficiālā delegācija no Vācijas – uzņēmēji, politiķi un sabiedriskie darbinieki ieradusies Krimā, lai piedalītos Vācu kultūras dienās, portālam RIA Novosti pavēstīja Krimas valdības vicepremjers Ruslans Balbeks.

"Krimā ieradusies delegācija no Vācijas – uzņēmēji, deputāti, sabiedriskie darbinieki un politologi. Viņi piedalīsies vairākos pasākumos, kas veltīti Vācu kultūras dienām – tās republikā notiek no 24. maija līdz 1. jūnijam," – informēja Balbeks.

"Vācu delegācijas ierašanās Krimā ir kārtējā auksta ūdens šalts rusofobajiem politiķiem. Eiropas, tostarp arī Vācijas iedzīvotāji netic Eiropas propagandai un saviem politiķiem – viņi vēlas par visu pārliecināties paši. Adekvāti cilvēki vēlas paši savām acīm redzēt, ka mūsu pussalā neviens netiek apspiests vai vajāts politisku apsvērumu dēļ, ka šeit nav nekādu koncentrācijas nometņu," – paskaidroja Balbeks.

Politiķis pavēstīja, ka vācu delegācija piedalīsies apaļā galda diskusijās "Investīcijas – miera un sapratnes ķīla" un "Krimas attīstības perspektīvas", turklāt ieplānots amatieru hokeja mačs Štutgarte (Vācija) – Simferopole (Krievija).
Viņš pauda uzskatu, ka tautas diplomātija kārtējo reizi ir apliecinājusi savu pārākumu pār rusofobiju.

47
Pēc temata
Vēl viena Itālijas reģiona padome izskatīs rezolūciju par Krimas atzīšanu
Imants Kalniņš: Krima nekad nav bijusi Ukrainas zeme
Francijas deputāti vēlas atcelt pret Krieviju vērstās sankcijas
Krimas pavasaris: pēc diviem gadiem