(1:04 / 8.91Mb / просмотров видео: 7535)

Šokolādes kleitas

33
(atjaunots 16:48 01.11.2018)
Šokolādes tērpā nav iespējams pakustēties kā parasti, atzinās korsikāņu skaistuma karaliene Eva Kolasa.

Šokolādes kleitu prezentēja izstādē Salon du Chocolat Parīzē. Uz skatuves izgāja modeles tērpos, kas tapa modes dizaineru un šokolādes meistaru sadarbībā.

"Šajā šokolādes kleitā es jūtos labi, patiesībā es nevaru kustēties kā parasti, taču man tā patiešām patīk," - paziņoja viena no modes skates dalībniecēm, Mis Korsika 2017 Eva Kolasa.

33
Tagi:
šokolāde, mode
Pēc temata
Rīgā paradīsies "šokolādes" soliņi
Šveices mašīnistus par precizitāti apbalvos ar šokolādi

Ziemas Salaca no drona lidojuma

65
(atjaunots 15:23 15.01.2021)
Izbaudiet no putna lidojuma uzņemtus meditatīvus kadrus ar sniegu klātiem līkumainās Salacas krastiem.

Videoieraksts ar ziemas Salacas ainavām tika izvietots kanālā AERIAL VIDEOS Youtube.

Salacas upe tek Latvijas ziemeļos, tas garums ir 96 kilometri. Tā ir lieliska atpūtas vieta, Salacas krasti ir krāšņi ar daudziem dabas objektiem.

65

izskatās Rīgas galvenais Ziemassvētku laukums pandēmijas gadā

148
(atjaunots 08:50 14.12.2020)
Šogad Doma laukumā nav tradicionālā Ziemassvētku tirdziņa, bet šeit tik un tā valda svētku noskaņojums.

Šogad Doma laukumā trūkst daudzu tradicionālo svētku atribūtu - nav gadatirgu, kiosku ar ēdieniem un karstiem dzērieniem, pasta nodaļas, no kurienes var nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim vai Ziemassvētku pastkarti ar īpašu spiedogu.

Viens Ziemassvētku atribūts tomēr palicis – tā ir krāšņi izrotāta liela egle laukuma centrā.

Video no pašas Rīgas sirds izvietoja Youtube lietotājs Kao Liang.

148
Sieviete aizsargmaskā, foto no arhīva

Trešais vilnis ar jaunu štammu ir lieks: ierobežojumi saglabāsies vēl pusgadu

0
(atjaunots 09:18 28.01.2021)
Patlaban nav iespējams apspriest Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviesto pasākumu mīkstināšanu pēc 7. februāra, paziņoja premjerministrs Krišjānis Kariņš.

RĪGA, 28. janvāris — Sputnik, Dmitrijs Oļeiņikovs. Pēc Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes sēdes parādījušās jaunas prognozes par karantīnas pasākumu mīkstināšanu.

Tikai retajam vēl bija šaubas par to, ka 7. februārī viss beigsies un ārkārtējās situācijas režīms līdz ar karantīnas pasākumiem netiks pagarināts. Precīzākas prognozes sniedza veselības ministrs Daniels Pavļuts. Pēc viņa domām, tuvākā pusgada laikā nav vērts cerēt uz atgriešanos pie normālas dzīves. Ministrs piezīmēja: ja saslimstība kritīsies tāpat kā pēdējās divas nedēļas, aptuveni pēc mēneša, iespējams, rādītāji nonāks līdz 200 gadījumiem uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju. Atgādināsim, ka šo rādītāju ministrs uzskata par nepieciešamu, lai būtu iespējams apspriest ierobežojumu mīkstināšanu.

Tomēr, pēc politiķa domām, pie normālas dzīves nebūs iespējams atgriezties tuvākā pusgada laikā, jo nepieciešama radikāla saslimstības lejupslīde, kas savukārt saistīta ar masveida vakcināciju. Ministrs atgādināja, ka citās Eiropas valstīs sācies jauns Covid-19 vilnis, saistīts ar jauno vīrusa štammu, un valsts pienākums esot novērst trešā viļņa parādīšanos.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš preses brīfingā atzīmēja, ka nav iespējams apspriest drošības pasākumu būtisku mīkstināšanu pēc 7. februāra. Viņaprāt, pagaidām ir pāragri spriest, kādi lēmumi tiks pieņemti pēc 7. februāra, par to turpinās diskusijas. Politiķis apgalvoja, ka feburāra beigās vai marta sākumā, iespējams, saslimstības dati kritīsies tiktāl, ka varēšot apspriest dažu pasākumu mīkstināšanu.

Valdības vadītājs pieminēja koronavīrusa jauno štammu, kas reģistrēts arī Latvijā. Viņš aicināja būt īpaši modriem un ievērot visus drošības pasākumus. politiķis ieteica atteikties no jebkādiem ceļojumiem, ņemot vērā vīrusa jaunā paveida risku. Latvijā fiksēti pieci inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusa štammu, kas, domājams, ieradies no Lielbritānijas. Iepriekš SPKC eksperti norādīja, ka jaunais štamms no simptomu un smaguva viedokļa neatšķiras no "klasiskās versijas", tas nav bīstamāks cilvēkam, tikai ir "lipīgāks".

Jāpiebilst, ka starp valdības locekļiem vairāki pauda viedokli par nepieciešamību mainīt drošības pasākumus. Viņu vidū ir arī aizsardzības ministrs Artis Pabriks – viņaprāt, ierobežojumu sistēmai jābūt loģiskākai, sabiedrība tos labāk ievērošot, ka pasākumi būs saprotami.

Virkne ierobežojumu (runa ir par noteiktu preču grupu tirdzniecības aizliegumu) jāatceļ, uzskata Pabriks, piemēram, grāmatu tirdzniecības aizliegums nekādi nesekmē pandēmijas savaldīšanu. Vēl vairāk, tāds aizliegums rada pretēju efektu, jo cilvēki ilgāku laiku pavada veikalā, pūloties noskaidrot, ko drīkst pirkt, ko – ne. Aizsardzības ministrs uzskata, ka arī skaistumkopšanas nozares pārstāvji var turpināt darbu, pie tam ievērojot infekcijas ierobežošanas algoritmus, turklāt skolēniem, kam šogad gaidāmi eksāmeni, varētu nodrošināt konsultācijas ar pedagogiem klātienē.

Iespējams, aizsardzības ministra viedoklis saistīts ar prasībām, ko nedēļas nogalē izvirzīja Tirgotāju asociācija. Tās pārstāvji lūdz pēs iespējas ātrāk atcelt tirdzniecības ierobežojumus darba dienās. Asociācijas vadītājs Henriks Danusēvičs norādīja, ka noteiktu preču grupu (to skaits ir visai liels) tirdzniecības ierobežojumi nav vērojami citās ES valstīs ar daudz augstāku saslimstības līmeni.

0
Tagi:
ierobežojumi, pandēmija, valdība
Pēc temata
Deputāts: uzņēmējiem Latvijā atliek ar skaudību skatīties uz Krieviju un maksāt nodokļus
Mēs jūs pažēlosim, ja nauda paliks pāri: Valdis Zatlers par valsts atbalstu
Prēmija par pandēmiju: Covid-19 kā zelta lietus līst pār ierēdņiem
Bet pats pārkāpj? Kā Kariņš pats sevi iegāzis līdz matu galiņiem