Koronavīruss atkāpjas, un šī atkāpšanās jau ir stabila, paziņoja "Rospotrebnadzor". Covid-19 apkarošanā palīdz gan testēšana, gan sociālā distance, gan vakcinācija. Vai var panākt kolektīvo imunitāti bez vakcīnām? Kad tiks reģistrēta "Sputnik V" vakcīnas vienkāršotā versija? Vai Covid-19 pametīs mūs uz visiem laikiem? Plašāk skatieties Sputnik video.
Lielbritānija grimst sērās. 9. aprīlī, neilgi pirms savas simtās dzimšanas dienas viņsaulē aizgājis karalienes Elizabetes II dzīvesbiedrs princis Filips.
Lielbritānija sēro kopā ar karalieni – pavalstnieki nes ziedus uz monarhu rezidenti.
Nacionālās sēras turpināsies līdz prinča Filipa bērēm, kas ieplānotas 17. aprīlī.
Princis dzimis 1921. gada 10. jūnijā Grieķijā, Grieķijas un Dānijas prinča Andreja ģimenē. 1922. gadā, kad viņa tēva vecākais brālis atkāpās no troņa, prinča Filipa ģimeni padzina no valsts.
Ar nākamo Lielbritānijas karalieni viņš iepazinās, kad studēja koledžā. 1947. gadā viņi apprecējās, Filips pieņēma britu uzvārdu un kļuva par Mauntbatenu. Pēc kāzām viņš saņēma Edinburgas hercoga titulu.
10. aprīlī Krievijas gaisa telpas kontroles līdzekļi virs Klusā okeāna neitrālajiem ūdeņiem fiksēja gaisa mērķi, kas tuvojās Krievijas valsts robežām.
Gaisā nekavējoties pacēlās iznīcinātājs MiG-31. Izrādījās, ka pie Krievijas robežas spiego amerikāņu izlūkošanas lidmašīna RC-135. Iznīcinātājs MiG-31 pārtvēra uzmācīgo amerikāni un pieklājīgi ieteica attālināties no Krievijas valsts robežām.
Krievijas Aizsardzības ministrijā atzīmēja, ka iznīcinātāja pilots rīkojās atbilstoši gaisa telpas lietošanas starptautiskajiem noteikumiem.
Paskatieties pārtveršanas gaitu video ierakstā!
Spāņu dizaineri demonstrēja fantastiskas krāsu un tekstūru kombinācijas Mercedes Benz modes nedēļā. Traci izcēla dizainers Andress Sards, kurš palaida uz podija modeles ļoti atklātos tērpos. Šovs atgādināja teātra izrādi ar 18+ elementiem – defilēja modeles ar kailām krūtīm, caurspīdīgos vai ādas tērpos, bieži vien – tikai mežģīņu apakšveļā.
Savukārt dizainere Agata Ruisa de la Prada sev raksturīgajā stilā pievērsās maigumam un nevainībai. Viņas šovs atgādināja "ceļojumu" bērnībā – krāsas 50. gadu stilā un elementi sirds, zvaigžņu, saules un mākoņu formā.
Dizainers Hannibals Laguna nolēma vēlreiz atgādināt par koronavīrusa pandēmiju. Visas modeles nēsāja dažādu krāsu un faktūru simboliskas maskas. Dizainere Maija Hansena izmantoja mediķu tērpa atribūtu – brilles. Tomēr arī viņai izdevās atstāt iespaidu uz skatītājiem – kolekcijā bija izmantoti BDSM atribūti, lielākā daļa modeļu izmantoja sejas aizsargekrānus.