Krievijas Su-30, "Protivnik" un "Sopka" Baltkrievijā dežurē visu diennakti

26
(atjaunots 21:52 27.02.2021)
Pie rietumu robežām uzmanīgi novēro bruņojumu, ko Baltkrievija saņem no Krievijas Federācijas.

Baltkrievijas Bruņotie spēki saņem jaunāko bruņojumu no Krievijas. Baltkrievu meistari pārbauda Su-30SM iespējas un pārliecinās par izcili izveicīgo iznīcinātāju universalitāti un drošību. Kaujas dežūras sākuši radiolokācijas kompleksi "Protivnik" un "Sopka 2". To saņemtie dati liecina: Rietumi pievērsuši uzmanību papildinājumam. Sīkāka informācija - Sputnik Baltkrievija video.

Baltkrievijas Aizsardzības ministrijas preses dienests pastāstīja, ka nesen Bruņotajos spēkos sākusies pēkšņa kompleksa cīņas un mobilizācijas gatavības pārbaude. Atsevišķām karaspēka vienībām nosprausts uzdevums pāriet augstākās kaujas gatavības režīmā.


26
Tagi:
Krievija, Baltkrievija, iznīcinātājs

NATO pārvērš Ukrainu par "pulvera mucu". Vai Krievijai izdosies nodrošināt Donbasu?

3
(atjaunots 23:25 17.04.2021)
Kāpēc NATO vispirms paplašina militāro klātbūtni pie Krievijas robežām, bet pēc tam baidās no Maskavas atbildes pasākumiem?

Krievija darīs visu iespējamo, lai parūpētos par savu pilsoņu drošību, ka Ukrainā būs vērojama konflikta saasināšanās, apsolīja valsts ārlietu ministra vietnieks Sergejs Rjabkovs. Atbildību par šo soļu sekām viņš uzliek Kijevai un tās kuratoriem Rietumos, jo tieši viņi pārvērš Ukrainu par "pulvera mucu". Kāpēc NATO vispirms paplašina militāro klātbūtni pie Krievijas robežām, bet pēc tam baidās no Maskavas atbildes pasākumiem? Un vai iespējams bez kara atrisināt konfliktu ar tiem, kuri pastāvīgi pārkāpj Minskas protokolus.

3
Tagi:
Krievija, Donbass, Ukraina, NATO
Pēc temata
"Doņecka liesmo": ko Ukrainas armija dara Donbasā
Ļeonkovs par Rietumu provokācijām: "Ziemeļu straume 2", Donbass, NATO mācības
Donbass uz jauna kara sliekšņa: Kijevu iedvesmoja ASV atbalsts
"Viss – Donbasa dēļ": ko ASV armija sarīkojusi Eiropā

GB Par ko ASV nāksies skaidroties ar talibiem Afganistānā?

20
(atjaunots 11:15 17.04.2021)
Afganistānas iedzīvotāji ir sašutuši par Baidena lēmumu izvest no valsts amerikāņu militāro kontingentu.

ASV prezidents paziņoja: karavīriem "laiks atgriezties mājās". Taču viņiem vēl aizvien nav izdevies vienoties ar talibiem un panākt mieru – to viņi pūlējās gandrīz 20 gadus. Kad ASV spēki pilnībā aizies no Afganistānas? Par ko, pēc Krievijas ĀM domām, viņiem nāksies skaidroties ar kaujiniekiem?

20
Tagi:
ASV, taliban, Afganistāna