Roberta Kočarjana lielā intervija: attiecības ar KF, Navaļnijs un Kalnu Karabaha

24
(atjaunots 21:45 09.02.2021)
Atgriezies Roberts Kočarjans – bijušais Armēnijas prezidents. Viņš pastāstīja par gaidāmajām vēlēšanām, iemesliem, kuru dēļ ciesta sakāve karā ar Azerbaidžānu, un integrāciju ar Krieviju.

Mūsdienu Armēnijai nepieciešamas steidzamas pārmaiņas, lai saglabātu tautu un valstiskumu, uzskata Armēnijas eksprezidents Roberts Kočarjans. Viņš uzsvēra: tieši šī iemesla dēļ pavisam nesen atsācis darbu politikā.

Par to, kāda viņa acīs ir valsts nākotne, Kočarjans pastāstīja ekskluzīvā intervijā Sputnik Armēnija. Politiķi intervēja Armens Gasparjans.

24
Tagi:
prezidents, Armēnija, intervija, Kalnu Karabaha
Temats:
Notikumu apskats ar Armenu Gasparjanu (55)
(0:57 / 6.34Mb / просмотров видео: 5002)

Putins pastāstīja, ar ko Maskava pārsteigusi viņa kolēģi no Eiropas

11
(atjaunots 20:57 06.03.2021)
Krievijas prezidents Vladimirs Putins pēc personiskas tikšanās Maskavā atklāja, kādu iespaidu uz viņa kolēģi atstājusi Krievijas galvaspilsēta.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pastāstīja, ka viņa kolēģis no Eiropas, ieradies Maskavā, bija pārsteigts, ka Krievijas galvaspilsēta "dzīvo". "Pie mums, mūsu pilsētās (vienas no lielākajām pilsētām Eiropā), uz ielām retumis gadās mašīnas, cilvēku gandrīz nav, viss ir slēgts," Putins atcerējās sarunbiedra teikto.

"Mēs ņemam vērā, ka, vienīgi apvienojot pūles, tostarp arī starptautiskajā arēnā, var panākt galīgu uzvaru pār koronavīrusu," uzsvēra Krievijas prezidents.

Koronavīrusa pandēmija, kas pērn sākās Ķīnā, aptvērusi gandrīz visas valstis. Saskaņā ar Džonsa Hopkinsa universitātes datiem, pasaulē reģistrēti gandrīz 116 miljoni jaunās koronavīrusa infekcijas gadījumi, miruši vairāk nekā 2,5 miljoni cilvēki.

11
Tagi:
Maskava, Vladimirs Putins

Putins pajokojis par "vēl vienu pili"

28
(atjaunots 23:54 05.03.2021)
Krievijas prezidents pajokoja par jauno rehabilitācijas un izklaides centru netālu no Pēterburgas, kurp viņu uzaicināja brīvprātīgie.

Tiekoties ar Krievijas savstarpējās palīdzības akcijas "Mēs – kopā" dalībniekiem, Krievijas prezidents Vladimirs Putins pajokoja par "vēl vienu pili". Sarunas gaitā viena no dalībniekiem uzaicināja Krievijas valsts vadītāju apmeklēt jaunā rehabilitācijas un izklaides centra atklāšanas pasākumu netālu no Streļnas.

"Nu, vareni. Izskatās kā vēl viena pils, tāpēc atbraukšu. Jūs tikai manā īpašumā to nenorakstiet!" atbildēja prezidents.

Atgādināsim, ka iepriekš blogera Alekseja Navaļnija komanda nāca klajā ar filmu, kurā apgalvots, ka prezidents esot uzcēlis sev pili par 100 miljardiem rubļu. Ēka atrodas Melnās jūras piekrastē, netālu no Geļendžikas. Putins apliecināja, ka nekas no filmā parādītā nepieder ne viņam, ne viņa radiniekiem.

28
Tagi:
Vladimirs Putins, Krievija
Pēc temata
Navaļnijs piebeidzis protestus
Mediji: Putins devis mājienu par "Latvijas pēdām" incidentā ar Navaļniju