ASV režisors Olivers Stouns tika vakcinēts ar Krievijas vakcīnu pret koronavīrusu

36
(atjaunots 20:44 18.12.2020)
Režisors no ASV Olivers Stouns atzinies, ka dzirdējis daudz pozitīvu atsauksmju par Krievijas vakcīnu "Sputnik V".

Slavenais amerikāņu režisors Olivers Stouns tika vakcinēts ar Krievijas vakcīnu pret koronavīrusu. Intervijā Pirmajam kanālam viņš pastāstīja, ka izvēlējies vakcinēties ar "Sputnik V" — pasaulē pirmo reģistrētu vakcīnu pret Covid-19.

"Vakcinējos pirms dažām dienām. Es nezinu, cik tas palīdz, bet esmu dzirdējis daudz pozitīvu atsauksmju par Krievijas vakcīnu," Stouns sacīja.

Režisors atzīmēja, ka pagaidām viņš ir veicis tikai pirmo vakcinācijas posmu. Krievijā trīskārtējs "Oskara" saņēmējs uzņem savu jauno dokumentālo filmu. Tagad Stouns strādā pie filmas par klimata pārmaiņām. Kopā ar filmēšanas grupu viņš apmeklēja Belojaras atomstaciju Sverdlovskas apgabalā.

36
Tagi:
Sputnik V, vakcīna
Pēc temata
Sergejs Šoigu vakcinējies ar Krievijā izstrādāto vakcīnu "Sputnik V"
Vakcīna "Sputnik V" apliecinājusi savu efektivitāti. Kāpēc Rietumi apgalvo pretējo?
Vakcīnas "Sputnik V" izmēģinājumi Venecuēlā: prezidenta dēls kļuva par brīvprātīgo

Iespaidīgi kadri: Baltijas flotes sargkuģis piedalījās jūras mācībās

10
(atjaunots 09:58 26.01.2021)
Baltijas jūras flotes sargkuģis "Jaroslav Mudrij" piedalījās mācībās Baltijas jūrā, kuru mērķis bija atvairīt uzbrukumu no gaisa.

Mācības notika dienā un naktī, tostarp sliktās redzamības un sarežģītajos laika apstākļos. Sargkuģa ekipāža identificēja nosacīto pretinieku un notvēra to tēmeklī, izmantojot precīzākus aparātus.

Par nosacītiem pretiniekiem kļuva iznīcinātājs Su-24 un helikopters Ka-27. "Ienaidnieka" uzbrukumu atvairīja ar zenītkompleksu "Kortik".

10

Kaķis makšķernieks

9
(atjaunots 08:07 26.01.2021)
Pirmo reizi Sergejs paņēma kaķi uz copi, lai nepagarlaikotos. Dzīvniekam patika garas pastaigas, saimnieks to pamanīja un sāka biežāk ņemt līdzi savu mīluli, kā arī fotografēt viņu un publicēt bildes dažādos sociālajos tīklos.

Kaķis Simba ir īsta sociālo tīklu zvaigzne. Saimnieks ietērpj viņu dažādos tērpos un taisa bildes. Viens no iemīļotākajiem kaķa tēliem ir sarkans džemperis un ausene. Sociālo tīklu lietotāji neslēpa sajūsmu par Simbu. Turklāt kaķim patīk ceļot un viņš bieži sastāda kompāniju savam saimniekam Sergejam.

Paskatieties, kā kaķis vēro pludiņu.

 

9
Tagi:
dzīvnieki
Pēc temata
Ragainais kaķis: kaķim-dēmonam atradušies tūkstoši "velna sekotāju"
Poļu vēsturnieka kaķis kļuvis par interneta zvaigzni
Varavīkšņotais kaķis no Tjumeņas meklē draugus
Jautrs video: kaķis pret briežu baru
IKEA

IKEA beidzot sāks pārdot rezerves daļas savai produkcijai

0
(atjaunots 16:36 26.01.2021)
Uzņēmums izstrādās tiešsaistes pasūtījumu sistēmu, plānots, ka iegadāties rezerves daļas IKEA vietnē varēs jau šogad.

RĪGA, 26. janvāris – Sputnik. Zviedrijas kompānija IKEA plāno pārdot rezerves daļas savām mēbelēm visā pasaulē, lai pagarinātu to kalpošanas laiku, informē ražotāja pārstāve Lena Pripp-Kovača.

"Galvenais aspekts produkcijas kalpošanas laika pagarināšanā ir rezerves detaļu esamība, tāpēc būs iespējams atjaunināt lietas, piemēram, iegādāties jaunu pārvalku vai kājiņas dīvānam," pastāstīja viņa laikrakstam Financial Times.

Uzņēmums izstrādās tiešsaistes pasūtījumu sistēmu, plānots, ka iegadāties rezerves daļas IKEA vietnē varēs jau šogad.

IKEA ir pasaulē lielākais mājsaimniecības preču tirdzniecības tīkls, kas dibināts 1943. gadā. Tas darbojas vairāk nekā 30 valstīs.

Latvijā Zviedrijas mēbeļu tirdzniecības milzis atvēra savu veikalu 2018. gada augustā, bet 2020. gada martā Latvijas un Lietuvas iedzīvotājiem kļuva pieejams interneta veikals.

0
Tagi:
IKEA
Pēc temata
Ko var nopirkt veikalos? Biznesu šokējuši jaunie ierobežojumi
Lieli saimniecības preču un mēbeļu veikali Latvijā pārtrauc darbu brīvdienās