Krievijas AM parādīja, korvete "Gremyaschiy" notrieca raķeti Baltijā

25
(atjaunots 00:16 18.12.2020)
Zenītraķetes un blīva artilērijas uguns sekmīgi likvidēja norādīto mērķi. Apšaude notikusi sarežģītos radiotraucējumu apstākļos.

Korvete "Gremyaschiy" izmēģinājumu gaitā Baltijas jūrā notrieca spārnoto raķeti – mērķi ar zenītraķešu kompleksa "Redut" palīdzību. Videoierakstu savā kanālā YouTube publicēja Krievijas Aizsardzības ministrija.

Video ierakstā redzams, kā apšaudes laikā tiek izmantoti radioelektroniskās pretdarbības līdzekļi. Mācībās tika izmēģinātas arī artilērijas iekārtas AK-190 un AK-630.

Aizsardzības ministrija pastāstīja, ka zenītraķetes un blīva artilērijas uguns sekmīgi likvidēja norādīto mērķi. Apšaude notikusi sarežģītos radiotraucējumu apstākļos.

"Gremyaschiy" ir projekta 20385 korvete. Tā nosaukta par godu Baltijas flotes buru korvetei, kas savulaik piedalījās Navarīno kaujā. Kuģa maksimālais ātrums – 27 mezgli, ekipāžu veido 100 cilvēki, tostarp – 14 virsnieki.

25
Tagi:
Baltijas flote, Baltijas jūra, militārās mācības, Krievijas Jūras kara flote

Dabas katastrofa Tadžikistānā: ir upuri

15
(atjaunots 08:53 14.05.2021)
Stipras lietavas izraisīja dubļu lavīnas vairākās Tadžikistānas rajonos, nekontrolēta stihija izpostīja visu savā ceļā.

Tadžikistānā aug dubļu lavīnās bojāgājušo skaits. Pēc pēdējiem datiem, stihiskas nelaimes rezultātā gāja bojā deviņi cilvēki. Dažos valsts reģionos plūdi un lietusgāzes sākās jau pagājušajā nedēļā. Applūdinātas daudzas dzīvojamās mājas, izpostīti ceļi. Negaiss sasniedza arī Tadžikistānas galvaspilsētu. Skatieties kadrus no notikuma vietas.

15

Vairāk nekā tūkstotis raķešu un desmitiem bojāgājušo: kas notiek Izraēlā un Palestīnā

19
(atjaunots 08:51 14.05.2021)
Desmitiem cilvēku gāja bojā Izraēlā un Gazas sektorā raķešu triecienu un sadursmju rezultātā.

Pēdējās dienās Gazas josla "Hamas" kaujinieki Izraēlas virzienā izšāvuši vairāk nekā 1600 raķešu. Saasināšanās notika pēc Izraēlas varas iestāžu mēģinājuma izlikt no mājām dažas palestīniešu ģimenes Austrumu Jeruzalemē. Triecienu un sadursmju rezultātā gājuši bojā jau desmitiem cilvēku, simtiem ievainoti. Pēdējie dati liecina, ka izraēlieši plāno izvērst sauszemes operāciju Gazas joslā. Skatieties baismīgus kadrus no notikuma vietas.

19
 Tallink

Prāmja maršrutā Rīga-Stokholma šogad nebūs

0
(atjaunots 19:30 14.05.2021)
Iespējams, šogad tiks atsākta kuģu satiksme starp Rīgu un Helsinkiem, taču maršrutā Rīga-Stokholma tā netiks nodrošināta.

RĪGA, 14. maijs — Sputnik. Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" šogad nenodrošinās pārvadājumus maršrutā Rīga-Stokholma, ziņo Mixnews.lv.

Kā skaidroja "Tallink Grupp", tas galvenokārt ir saistīts ar esošajiem ceļošanas ierobežojumiem abās valstīs. Pandēmijas dēļ apturētie regulārie reisi starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām pagaidām nav atjaunoti, veikti tikai speciālie reisi.

Kas attiecas uz Rīga-Helsinki maršruta atsākšanu, uzņēmums cer uz epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos, kā arī abu valstu valdību lēmumiem par ceļošanas ierobežojumiem.

"Lēmumiem būtu jābūt skaidriem līdz jūnija sākumam, citādi maršruta Helsinki-Rīga atjaunošana šovasar varētu būt ļoti sarežģīta," uzskata "Tallink Grupp" pārstāvji.

Satiksmi starp Rīgu un Stokholmu "Tallink Grupp" aizsāka 2006. gadā. No 2014. gada augusta kursē viens prāmis – 1989. gadā būvētā "Isabelle". 2016. gada decembrī tam pievienojās prāmis "Romantika", kas būvēts 2002. gadā.

0
Tagi:
prāmis
Pēc temata
Uzreiz pēc prāmjiem Tallink zaudē savas viesnīcas: Rīgā slēgs vēl vienu viesnīcu