"Garantēju jums jaunas vēlēšanas, ja…": Baltkrievijas prezidents nosauca nosacījumu

46
(atjaunots 11:21 08.11.2020)
Baltkrievijas līderis Aleksandrs Lukašenko apsolīja pilsoņiem sarīkot jaunas vēlēšanas, ja tam būs viņu griba un lēmums.

 Ja Baltkrievijas tauta pieņems lēmumu par atkārtotu vēlēšanu nepieciešamību, prezidents Aleksandrs Lukašenko garantē, ka tās tiks sarīkotas.

Par to Lukašenko paziņoja publiski.

Atgādināsim, ka piektdien, 6. novembrī, Eiropas Savienība ieviesa personificētās sankcijas pret 14 Baltkrievijas ierēdņiem, ieskaitot Lukašenko. Savukārt Vācijas Bundestāgs pieņēma rezolūciju par 2020. gada 9. augusta Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu rezultātu neatzīšanu.

46

Lukašenko palūdzis Putinam iznīcinātājus. Kāpēc Baltkrievijai vajadzīgi Su-30SM?

4
(atjaunots 07:33 05.03.2021)
NATO ignorē savus solījumus nepaplašināties austrumu virzienā un regulāri rīko provokācijas pie Sabiedrotās valsts robežām.

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko palūdzis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu piegādāt papildu iznīcinātājus Su-30SM. Pretējā gadījumā NATO palikuši pavisam "nekaunīgi", paskaidroja Baltkrievijas līderis.

Krievijas Su-30SM palīdzēs aizsargāt Sabiedrotās valsts intereses – Ziemeļatlantijas alianses lidmašīnas regulāri rīko provokācijas pie robežām. Kā uzturēt mieru un drošību reģionā, kad NATO ir izmetusi no prāta saistības nepaplašināties uz austrumiem? Par to stāsta Sputnik video.

4

Kam vajadzīga stacija, ja vilcienu nav? Latvija izrēķinās ar kultūras mantojumu

29
(atjaunots 11:22 04.03.2021)
Šajā video ierakstā redzlama Latvijas un Igaunijas kardināli atšķirīgā pieeja savam arhitektūras mantojumam.

To, ko Igaunijā cenšas saglabāt kā kultūras un vēstures mantojuma objektus, Latvijā nojauc un padara mūsdienīgu.

Par to, kā Latvija atbrīvojas no "pagātnes graustiem", ko Igaunija nez kāpēc saudzīgi ;glabā, stāsta video ieraksts no YouTube kanāla "VIDIMO".

29