Krievijas skatuves mākslinieku un oligarhu savrupmājas Jūrmalā

38
(atjaunots 15:41 07.11.2020)
Gribat apskatīt Gazmanova, Kirkorova, Usmanova muižas vai dzirdēt, ko par slavenībām saka viņu kaimiņi? Skatieties video.

Krievijas slavenību – Filipa Kirkorova, Oļega Gazmanova, Ališera Usmanova, Sergeja Svetlakova, Mihaila Jefremova – savrupmājas un muižas, kā arī kaimiņu atsauksmes par slavenajiem Jūrmalas vasarnīcu saimniekiem.

Šo Jūrmalas nekustamo īpašumu pārskatu sagatavoja YouTube kanāls "VIDIMO" ("ВИДИМО").

38
Tagi:
Jūrmala
Pēc temata
Kāpēc Boriss Moisejevs pārdevis māju Jūrmalā
Lūk arī vasara pagājusi: lietainā Jūrmala iedvesmoja Maksimu Galkinu
Nolēmusi emigrēt? Pugačova nopirkusi dzīvokli Jūrmalā
Ko slēpj Laima Vaikule? Vinokurs atklāja kopīgu noslēpumu
Kā Pugačova un Galkins pavada laiku Jūrmalā

"Jūs redzat no Baltijas ostām novirzītās ogles": ar ko izceļas termināls "Jug-2" Ustjlugā

3
(atjaunots 17:39 03.12.2020)
Kādas kravas var apkalpot universālais pārkraušanas komplekss "Jug-2" Ustjlugā un kādas priekšrocības tas sniedz Krievijas piegādātājiem.

Portāla Baltnews žurnālisti apmeklēja vienu no svarīgākajiem Ļeņingradas apgabala termināliem – universālo pārkraušanas kompleksu "Jug-2" Ustjlugā.

"Jug-2" spēj apkalpot jebkādus kravu veidus, izņemot lejamkravas. Tā konkurences priekšrocība ir lielais dziļums, kas ļauj uzņemt lielus kuģus. Turklāt "Jug-2" ir liela teritorija un tas ir aprīkots ar jaunu tehniku.

Šobrīd šeit visvairāk tiek pārkrauts ogļu un metālprodukcijas, taču mēdz būt arī neparastas kravas, piemēram, mājlopi. Trīs gadu laikā "Jug-2" kravu apgrozījums ir trīskāršojies un turpina pieaugt – nākamgad tam ir jāsastāda aptuveni 15 miljoni tonnu, un šīm kravām jau ir noslēgti līgumi.

"Jug-2" komercdarbības direktors Aleksejs Konstantinovs uzskata, ka pēc dažiem gadiem Krievijas kravu nosūtītāji pilnībā pārslēgsies uz Krievijas ostām, un tranzīts Baltijas valstīs izsīks.

Plašāk skatieties video.

3

Kāpēc Krievija un Baltkrievija aiziet no Baltijas valstu ostām

12
(atjaunots 11:30 03.12.2020)
Kad Krievijā ieviesīs ekspluatācijā jaunus lielus ostu kompleksus ziemeļrietumos, nepieciešamības sūtīt kravas cauri Baltijas valstīm nebūs vispār; taču tas nenozīmē, ka sadarbībai vispār nav vietas.

Krievijā pilnā gaitā notiek jaunu terminālu projektēšana un būvniecība, kuriem ir jāpaņem no Baltijas valstīm ne tikai Krievijas, bet arī, iespējams, Baltkrievijas kravas.

Sevišķi aktīvi attīstās Ļeņingradas apgabala ostu infrastruktūra.

Taču tas nenozīmē, ka Baltijas valstīm un Krievijai vairs nepaliks saskarsmes punktu – apgabala vadība uzsver, ka sadarbība ir izdevīga abām pusēm.

Sputnik apkopoja ostu terminālu un reģiona administrācijas pārstāvju viedokļus attiecībā uz Krievijas tranzīta un sadarbības perspektīvām ar Baltijas valstīm.

Plašāk skatieties mūsu video.

12