"Jars" maršē: Sibīrijā sākušās stratēģisko raķešu spēku mācības

35
(atjaunots 12:53 03.10.2020)
Šīs ir pirmās mācības pēc Irkutskas raķešu vienības plašās bruņojuma nomaiņas pret jauno stratēģisko raķešu kompleksu "Jars".

Irkutskas apgabalā sākušās Krievijas Stratēģisko raķešu spēku mācības. Aizsardzības ministrijas pārstāvji pastāstīja, ka šīs ir pirmās mācības pēc Irkutskas raķešu vienības plašās bruņojuma nomaiņas pret jauno stratēģisko raķešu kompleksu "Jars". Manevros piedalās vairāk nekā trīs tūkstoši karavīru, izmantotas vairāk nekā 300 tehnikas vienības un aptuveni divi desmiti "Jars".

Stratēģisko raķešu spēku vienības izspēlē raķešu pulku ierašanos patrulēšanas rajonos, risina sagādes un apsardzes jautājumus, mācās mijiedarboties ar citām Centrālā kara apgabala vienībām un Krievijas Ārkārtas situāciju un Iekšlietu ministriju iestādēm.

35
Tagi:
krievu ierocis, Krievijas Bruņotie spēki, Krievijas Aizsardzības ministrija

"Sputnik V" Eiropas Savienībā: Ungārija saņems divus miljonus vakcīnas devu

0
(atjaunots 09:13 25.01.2021)
Ungārija kļuva par pirmo Eiropas Savienības valsti, kur pilsoņu veselību nostādīja augstāk par politiskajām intrigām un apstiprināja Krievijas Covid-19 vakcīnu "Sputnik V".

Krievijas un Ungārijas ārlietu ministri Sergejs Lavrovs un Pēters Sījārto paziņoja, ka Ungārija saņems divus miljonus Krievijas vakcīnas "Sputnik V" devu.

Ungārija parakstīja līgumu ar Krieviju un tādējādi kļuva par pirmo ES valsti, kas pārvarēja politiskos aizspriedumus cilvēku drošības dēļ.

Kaut gan, ņemot vērā smago situāciju ar Covid-19 izplatību Eiropā, arvien vairāk ES valstu nāk pie sapratnes, ka diez vai izdosies uzvarēt šo vīrusu bez Krievijas.

Pat Latvijas Veselības ministrs Daniels Pavļuts nesen atzina, ka Latvija varētu izmantot Krievijas preparātu "Sputnik V", ja to apstiprinās Eiropas Zaļu aģentūra.

0

Snovbordists ASV "pavizinājās" uz lavīnas un izdzīvoja

18
(atjaunots 00:49 25.01.2021)
Jaunietis vizinājās ar sniega dēli Lavlendas kalnu pārejā Kolorādo štatā. Viņš sadomāja pabraukties pa neskartu nogāzi, taču pēkšņi sākās lavīna.

Snovbordists palika dzīvs, pateicoties drošības spilvenam – speciālais aprīkojums neļāva sniegam viņu aprakt.
Braucienu uz lavīnas snovbordists nofilmēja video – tā kadros redzams, no kādām nāves briesmām viņam izdevies izvairīties.

18
Tagi:
ASV
Pēc temata
Nakts huligāni: Vecrīgā sodīti "snovbordisti" no Vācijas un Spānijas
Baltic beauty

Policija nemedīs frizierus un manikīra meistarus: Rīgai nav resursu

0
(atjaunots 09:56 25.01.2021)
Frizieri un nagu servisa speciālisti, kas nogāja pagrīdē, var izelpot — policijā paziņoja, ka tai neesot pietiekamu resursu, lai visus noķertu.

RĪGA, 25. janvāris — Sputnik. Rīgas pašvaldības policijas (RPP) preses sekretārs Toms Sadovskis paziņoja, ka kārtības sargiem nav pietiekami daudz resursu, lai kontrolētu, vai skaistumkopšanas nozares speciālisti ievēro liegumu strādāt, ziņo Rus.tvnet.lv.

Sadovskis atzīmēja, ka policisti turpina kontrolēt, vai skaistumkopšanas saloni strādā, bet speciāli netiek apkopota informācija par to, cik salonu īpašnieki kopš decembra ir sodīti par ierobežojumu pārkāpšanu.

Taču, lai kontrolētu pagrīdes kosmetologus, frizierus un manikīra speciālistus, policistiem trūkst resursu. Ja vien modrie kaimiņi pasūdzēsies, ka kāds viņu mājā neievēro ierobežojumus.

Tāpat Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā paskaidroja, ka šādās situācijas kontroli policija var lielākoties īstenot, balstoties uz iedzīvotāju saņemto informāciju par iespējamiem pārkāpumiem.

Policistiem nav plānu speciāli veikt pārbaudes dzīvojamās mājās.

Atgādinām, ka kopš 2020. gada 21. decembra līdz 2021. gada 7. februārim, saskaņā ar valdības ieviestajiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības apturēšanai, Latvijā ir aizliegti skaistumkopšanas industrijas pakalpojumi.

0
Tagi:
ierobežojumi, Rīga, policija
Pēc temata
Unikāls eksperiments: Latvijas Tirgotāju asociācijas vadītājs par kārtējiem ierobežojumiem
Atnācis uz veikalu maskā un dabūjis sodu: kā rīdzinieks palika bez 20 eiro
Perevoščikovs: slimnīcas ir pārpildītas, ierobežojumus neatcels
Iedzīvotāji sēž bez naudas, bet valdība vāra "zupu no cirvja"