Kādu scenāriju izmanto ASV, lai demontētu bruņojuma kontroles sistēmu pasaulē

25
(atjaunots 14:43 29.06.2020)
Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālā pārstāve Marija Zaharova komentēja ASV Valsts departamenta ziņojumu par bruņojuma kontroli.

Savienotās Valstis, kam nav ne juridisku, ne politisku tiesību novērtēt citu valstu līgumus bruņojuma kontroles joma, nez kāpēc atļaujas to darīt ar Krieviju, paziņoja Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālā pārstāve Marija Zaharova, komentējot ASV Valsts departamenta ziņojumu.

Pie tam viņa uzsvēra, ka pārskatā sniegtais vērtējums ir aizspriedumains un tendenciozs.

Zaharova paskaidroja, kāpēc tas darīts. Tādējādi ASV pūlas novērst pasaules uzmanību no saviem patiesajiem soļiem, kas sperti ar mērķi izjaukt gadu desmitiem pastāvējušo līgumu sistēmu bruņojuma kontroles jomā.

Vai vēlaties uzzināt nianses? Sīkāka informācija – video ierakstā!

25
Tagi:
ASV Valsts departaments, bruņojums, ASV

Veselības ministrija pateikusies cilvēkiem par izturību. Latviešu valodā

5
(atjaunots 22:39 17.01.2021)
Paldies, ka nēsājat maskas, paldies, ka strādājat mājās, paldies, ka griez matus mājās: Veselības ministrija latviešu valodā saka paldies iedzīvotājiem par pretestību pandēmijai.

Latvijas veselības ministrija sociālajā video ierakstā pateikusi paldies iedzīvotājiem par pacietību, ievērojot ierobežojumus, ko valdība noteikusi, lai apturētu Covid-19 izplatību.

Ierēdņi pateikušies par darbu no mājām un masku nēsāšanu, par atteikšanos no ceļojumiem, par atteikšanos no sporta zālēm un frizētavām. Paldies par to, ka cilvēki uzklausa ārstus, nevis komentārus internetā.

Jāpiebilst, ka video ieraksts skan tikai latviešu valodā.

5
Tagi:
Veselības ministrija, koronavīruss, Latvija
Pēc temata
Unikāls eksperiments: Latvijas Tirgotāju asociācijas vadītājs par kārtējiem ierobežojumiem
Valka un Valga: kur ierobežojumi ir stingrāki
Latvijas valdība pieņēmusi stingrākus ierobežojumus

Lindermans: kāpēc Latvijā "nomests" ministrs?

26
(atjaunots 22:46 16.01.2021)
Publicists Vladimirs Lindermans un žurnālists Vladimirs Gubins apsprieda skaļākos politiskos skandālus, intrigas un aktuālākos jaunumus.

Covid-19 pandēmijas laikā Latvijā no saviem krēsliem aizlidojuši vairāki ministri. Par to, kāpēc tā noticis aprunājās publicists Vladimirs Lindermans un žurnālists Vladimirs Gubins savā iknedēļas notikumu apskatā Sputnik Latvija.

26
Tagi:
Mihails Gubins, Ilze Viņķele, Vladimirs Lindermans
Pēc temata
Prēmija par pandēmiju: Covid-19 kā zelta lietus līst pār ierēdņiem
"Tas ir nepiedodami un nepieņemami": premjers neapmierināts ar vakcinācijas gaitu
Lidosta Rīga

Neielaida jau lidostā: darbojas prasība uzrādīt Covid-19 testu

0
(atjaunots 22:50 17.01.2021)
Dažiem pasažieriem Rīgas lidostā jau liegta iespēja iebraukt Latvijā, jo viņi nav uzrādījuši negatīvu koronavīrusa testu, informēja Civilās aviācijas aģentūra.

RĪGA, 18. janvāris — Sputnik. Kopš 15. janvāra Latvijā ir stājusies spēkā prasība uzrādīt negatīvu Covid-19 testu visiem, kuri iebrauc valstī, stāsta Mixnews.lv.

Nepieciešamais tests ir jāveic ne ātrāk kā 72 stundu laikā pirms ierašanās valstī. Tāpat aviopārvadātājam var uzrādīt ārsta izziņu, izziņu par antiķermenīšiem vai citu medicīnisku dokumentu, kas apstiprina – cilvēks nav inficēts. Pretējā gadījumā cilvēkam būs liegts iebraukt Latvijā.

Piektdien, 15. janvārī policisti, robežsargi un lidostas drošības dienests kopīgiem spēkiem pārbaudīja Rīgas starptautiskajā lidostā ieviesto noteikumu darbību.

Civilās aviācijas aģentūras sabiedrisko sakaru speciālists Aivis Vincevs pastāstīja, ka jau 15. janvārī vairākiem cilvēkiem nav ļauts iebraukt Latvijā. Viņš atzīmēja, ka precīzākas ziņas tiks sniegtas vēlāk, kad aviokompānijas apkopos savus datus. Tomēr pagaidām zināms, ka tādu gadījumu skaits nav liels.

Atgādināsim, ka Covid-19 analīzes nav jānodod bērniem līdz 11 gadu vecumam, personām, kas vakcinējušās no Covid-19, pārvadātāju darbiniekiem un apkalpojošajam personālam, jūrniekiem, kuri dodas reisā vai atgriežas mājās, tranzīta pasažieriem, kuri paliek lidostas tranzīta zonā, kā arī diplomātiskā korpusa pārstāvjiem.

Jāpiebilst, ka Pasaules Veselības organizācija ieteikusi valstīm nepieprasīt no iebraucējiem sertifikātus par Covid-19 vakcīnas saņemšanu, jo daudzās pasaules valstīs vakcīnas pieejamība ir ļoti ierobežota un to efektivitāte tiek pētīta.


0
Tagi:
koronavīruss, lidosta Rīga
Pēc temata
Latvijā izgudrots koronavīrusa ātrais tests, kurš atšķiras no jau pastāvošajiem
Latvija aizliegusi lidojumus uz trim valstīm un atjaunoja satiksmi ar Lielbritāniju
Kur cēlies koronavīruss SARS-CoV-2? Nulles pacienta meklējumi
Latvijā strauji kritis jauno gadījumu un Covid-19 testu skaits