Ātršaušana un maskēšanās: Krievijas AM demonstrē unikālus mācību kadrus

57
(atjaunots 13:15 06.01.2020)
Krievijas snaiperi ātršaušanas mācībās Dzarcemi poligonā Dienvidosetijā izmantoja šautenes SV-98.

Snaiperu vienība mācībās armijas poligonā Dzarcemi uzlaboja ātršaušanas iemaņas ar Dragunova snaipera šauteni un SV-98. Mācību ierakstu Krievijas Aizsardzības ministrija publicējusi savā kanālā YouTube.

Mācībās piedalījās vairāk nekā simt snaiperi no Krievijas armijas bāzes, kas dislocēta Dienvidosetijā.

Īpašu uzmanību snaiperi veltīja maskēšanās aspektam un šāva, pārvietojoties no vienas pozīcijas uz otru. Pēc mērķu likvidācijas snaiperi slēpās mežā vai zālē.

Paskatieties, kā noritēja mācības!

57
Tagi:
snaipers, šaušana, Krievija

"Grims kamuflāža" un ziedi veterānēm: Krievijā apsveic sievietes 8. martā

2
(atjaunots 11:40 08.03.2021)
Krievijas iedzīvotājas saņem apsveikumus no vīriešiem Starptautiskajā sieviešu dienā. Skatieties, kas notiek raķešu vienībās, un kā apsveica veterānes.

Skaistules ar Kalašņikova automātiem rokās no raķešu vienībām un daiļa dzimuma pārstāves Lielā Tēvijas kara veterānu vidū.

Skatieties, kā viņas saņēma apsveikumus 8. martā.

2
( / / )

Mājdancis mājsēdes vietā: veiksmīgi tapis cēsnieku izaicinājums

6
(atjaunots 08:49 08.03.2021)
Desmitiem cēsnieku atsaucās uz aicinājumu piedalīties zibakcijā #mājdancis ar savām dziesmas "Saucam kopā Cēsis" iedejotajām video versijām, vēlāk tos apvienoja vienā videoklipā.

Dziesma "Saucam kopā Cēsis", ko ierakstīja kā Jaungada apsveikumu Cēsīm, kļuvusi ļoti populārā sociālajos tīklos, un tad tās autori nolēma izsludināt zibakciju #mājdancis.

Cēsiniekiem un visiem interesentiem piedāvāja "kopīgi" izdejot šo dziesmu, proti, katrs dejoja savā vietā, bet pēc tam atsūtītie kadri tika apvienoti vienā videoklipā, kas tika izvietots oficiālajā Cēsu novada YouTube kontā.

Kas sanāca — skatieties video. Un neaizmirstiet padejot kopā ar zibakcijas dalībniekiem!

6