ASV zaudē sabiedrotos pirms NATO samita Londonā

62
(atjaunots 09:59 03.12.2019)
Ārvalstu mediji joprojām spekulē ap iespējamo konfliktu Baltijas valstīs un Kaļiņingradas apgabala ieņemšanu, taču rezultātā priekšrocības gūst tikai NATO militārās rūpniecības komplekss.

ASV nedrīkst piespiest NATO dalībvalstis pirkt amerikāņu ieročus, uzskata Francijas aizsardzības ministre Florānsa Parlī. Savu viedokli politiķe pauda intervijā avīzei Journal du Dimanche alianses samita priekšvakarā.

Vašingtonas vienīgais sabiedrotais vēl joprojām ir Baltijas valstis Tās joprojām turpina kārtīgi pirkt ASV veco tehniku un izplatīt mītu par Krievijas draudiem, lai arī Krievija ne vienu reizi vien norādījusi, ka nelolo nekādus uzbrukuma plānus.

62

Jums ir jāpalīdz mums! Pandēmijas nomocītie eiropieši izgāja protestu akcijās

2
(atjaunots 17:33 04.07.2020)
Eiropā uz ielām izgājuši cilvēki, kuri palikuši bez ienākumiem ierobežojumu dēļ, ko valdības ieviesa Covid-19 izplatības novēršanas nolūkos.

Eiropā pieaug protestu noskaņojumi. Bez peļņas palikušie izklaides industrijas darbinieki pieprasa atbalstu no valdībām.

Berlīnē, Madridē, Romā un Parīzē notiek demonstrācijas, kuras pāraug sadursmēs ar policiju.

Tikmēr koronavīruss neguļ un gaida tos, kas iziet masveida mītiņos bez sejas maskām, bez cimdiem, bez aizsarglīdzekļiem.

Taču tūkstošiem darbu zaudējušajiem cilvēkiem, acīmredzot, jau ir vienalga.

Gribat uzzināt par to plašāk? Skatieties video.

2

Balsojums par grozījumiem Krievijas Konstitūcijā: tas notika tuvo ārzemju valstīs

24
(atjaunots 20:27 02.07.2020)
Vispārējais Krievijas balsojums par grozījumiem Krievijas Konstitūcijā beidzās 1.jūlijā. Pirmo reizi vēsturē tas norisinājās veselas nedēļas garumā – no 25.jūnija.

Vēlēšanu iecirkņi bija atvērti visā valstī, taču iespēja nobalsot bijusi arī Krievijas pilsoņiem, kuri atrodas ārzemēs, tai skaitā bijušās PSRS valstīs. Koronavīrusa pandēmijas dēļ visu bija spēkā papildu sanitārās kontroles pasākumi. Aizsargmaskas un cimdi bija obligāti visiem, kā arī sociālās distances ievērošana. Kā balsošana norisinājās tuvo ārzemju valstīs – mūsu video.

24
Tagi:
balsojums, Konstitūcija, Krievija
Pēc temata
Kā Latvijā notiek balsojums par grozījumiem Krievijas Konstitūcijā
Par spēcīgu Krieviju: KF pilsoņi Latvijā balso par grozījumiem Konstitūcijā