Par ko interesējās UDD: Krievijas jūrnieki pastāstīja par aizturēšanu Ukrainā

40
(atjaunots 12:47 26.07.2019)
Kratīšana, dokumentu konfiskācija un Krimas tilts: Krievijas tankkuģa jūrnieki atklāja aizturēšanas Ukrainā detaļas ekskluzīvā Sputnik intervijā.

Ukrainas Drošības dienests (UDD) aizturēja Krievijas tankkuģi "Nika Spirit " 25. jūlijā. Pēc kratīšanas un dokumentu konfiskācijas ekipāžu atlaida, vēlā naktī visi desmit jūrnieki ieradās Maskavā ar lidmašīnu no Kišiņevas.

Pirms izlidošanas uz dzimteni Sputnik Moldova palūdza jūrniekus pastāstīt aizturēšanas detaļas.

Ekipāžas locekļi uzsvēra, ka nekādus noteikumus viņi nav pārkāpuši, pirms ienākšanas Izmailas ostā remontdarbu veikšanai Ukrainai tika sniegti visi nepieciešamie dokumenti.

Kuģa kapteinis Iļja Drebjazka pastāstīja, ka UDD darbinieki ieradās uz klāja nākamajā dienā, veica kratīšanu, paņēma jūrnieku liecības un konfiscēja dokumentus, sarunu ierakstus un klāja žurnālus.

Tieši no ukraiņiem jūrnieki uzzināja, ka viņu tankkuģim iepriekš bija cits nosaukums - "Neyma ". Pēc UDD domām, ar šo kuģi aizšķērsoja pāreju zem tilta Kerčas šaurumā.

Krievijas ĀM paziņoja, ka Maskava noskaidro visus šīs lietas apstākļus, lai veiktu adekvātus pasākumus. Krievijas konsuls Moldovā Maksims Stepanovs nosauca tankkuģa aizturēšanu par neordināru gadījumu, kurš prasa īpašu izpēti.

40

Zem kupola: Francijā izdomāja, apmeklēt restorānu un neinficēties ar Covid-19

3
(atjaunots 14:54 30.05.2020)
Franču dizaineris visai radoši piegāja Covid-19 ierobežojumiem un izdomāja pakārt virs restorāna apmeklētājiem īpašus kupolus.

Dizaineris Kristofs Gērions izgatavoja no organiskā stikla kupolus, lai aizsargātu restorānu apmeklētājus.

Jūs varat apmeklēt restorānu, nebaidoties no riska inficēties ar koronavīrusu, jo jūs nosēdinās pie galda ar speciālu kupolu.

Vai vēlaties uzzināt, kā tas izskatās? Skatieties video!

3
Tagi:
koronavīruss, sabiedriskā ēdināšana, Francija

Kas noticis gaisā? Kāpēc ASV GS krita histērijā pēc tikšanās ar KF lidmašīnām

38
(atjaunots 14:43 29.05.2020)
ASV un Krievijas lidmašīnu sadursmes Vidusjūras austrumu daļas gaisa telpā. Kāds ir to iemesls?

ASV Jūras spēku 6. flotes preses dienests informēja, ka divi Krievijas iznīcinātāji Su-35 "bīstami" pārtvēruši amerikāņu izlūklidmašīnu Poseidon P-8A Vidusjūras gaisa telpā. Kāpēc Krievijas lidmašīnas tā reaģēja uz "nevainīgā" amerikāņa parādīšanos?

Lieta tāda, ka ASV izlūklidmašīnas sākušas pārāk pietuvoties Krievijas militārajiem objektiem Sīrijā. Krievijas Su-35 norāja izlūku, bet ASV GS vadība sarīkoja histēriju.

Pie tam nav pirmā reize, kad amerikāņu lidmašīnas sarīko tādas provokācijas Krievijas karavīriem.

Vai gribat uzzināt vairāk? Paskatieties video!

38
Pēc temata
Amerikāņu izlūkošanas lidmašīna tikusies ar Krievijas Su-35
Nevajag kļūt nekaunīgiem: Krievijas Su-35 sastapušas ASV spiegu pēc visiem noteikumiem
Krievijas Su-35 pārtvēris ASV izlūklidmašīnu pie Sīrijas krastiem: ko meklē amerikāņi?