Publicēts video ieraksts: Krievijas iznīcinātājs pārtvēris ASV bumbvedējus

102
(atjaunots 14:50 18.06.2019)
Krievijas Aizsardzības ministrija informēja, ka amerikāņu lidmašīnas tuvojušās Krievijas robežām no Melnās un Baltijas jūras puses.

RĪGA, 18. jūnijsSputnik. Krievijas Aizsardzības ministrija publicējusi video ierakstu, kurā redzams, kā Krievijas iznīcinātājs Su-27 pārtver ASV GS bumbvedēju B-52H, vēsta RIA Novosti.

Iepriekš Krievijas Nacionālais aizsardzības kontroles centrs informēja, ka amerikāņu lidmašīnas tuvojušās Krievijas robežām no Melnās un Baltijas jūras puses.

Atzīmēts, ka ASV lidmašīnas nav pārkāpušas robežas. Krievijas iznīcinātāji tās pātvēra saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem.

Pēdējā laikā ārvalstu lidmašīnas un bezpilota lidaparāti aizvien biežāk parādās Krievijas robežu un militāro objektu tuvumā. Lidaparāti tiek regulāri registrēti virs Baltijas jūras, Krimas un Krasnodaras novada tuvumā, kā arī Krievijas armijas bāzu apkaimē Sīrijā.

Martā pie Krievijas robežām manāmi biežāki kļuvuši stratēģisko kodolieroču bumbvedēju Boeing B-52H lidojumi. Krievijas Aizsardzības ministrija jau vairākkārt aicinājusi Vašingtonu atteikties no tamlīdzīgām operācijām, taču Pentagons ierosinājumus ignorējis.

102
Pēc temata
Sociālajos tīklos tiek apspriests video, kurā Su-27 stingri pārtvēra NATO lidmašīnu
Krievijas Su-27 divas reizes viesmīlīgi uzņēmuši ASV bumbvedējus virs Baltijas jūras
Tā ir tikai aisberga virsotne: National Interest stāsta par KF Baltijas flotes spēku
Optimālais punkts: Krievija dislocēs Kaļiņingradā jaunākos iznīcinātājus Su-57

Trīskāršs trieciens pandēmijai: Krievijā sāk testēt trešo vakcīnu pret koronavīrusu

5
(atjaunots 20:14 21.10.2020)
Krievijā sākušies trešās vakcīnas pret koronavīrusu izmēģinājumi, kuru izveidoja M. Čumakova vārdā nosauktajā centrā. Tās radītāji cer, ka decembrī Veselības ministrija piereģistrēs jauno preparātu un līdz gada beigām sāksies tā masveida ražošana.

Iepriekš valsts reģistrāciju izgāja arī vakcīna, kuru izstrādāja Novosibirskas zinātniskais centra "Vektor". Tāpat noslēgumam tuvojas pasaulē pirmās vakcīnas "Sputnik V" izmēģināšana. Šobrīd notiek trešais Krievijas preparāta testēšanas posms ārzemēs, no tā iznākuma būs atkarīgas vakcīnas perspektīvas starptautiskajā tirgū.

5
Tagi:
vakcīna, Krievija
Pēc temata
Jauns izrāviens: Krievijā piereģistrēta otrā vakcīna pret Covid-19
Krievijas vakcīna pret Covid-19 var parādīties NVS
Pussimts valstu apspriež ar Krieviju vakcīnas pret Covid-19 piegādes

Krievijas "kalibrētā" fregate dodas uz izmēģinājumiem

19
(atjaunots 11:56 20.10.2020)
Krievijas Jūras kara flotes lielais pretzemūdeņu kuģim "Marshal Shaposhnikov" modernizācijas gaitā pastiprināti raķešu kompleksi "Kalibr" un "Uran".

Krievijas Klusā okeāna flotes fregate "Marshal Shaposhnikov" izgājusi no Vladivostokas gaitas izmēģinājumiem Japāņu jūrā. No "Daļzavod" akvatorijas reidā kuģi izveda velkoņi, pēc tam fregate uzņēma pilnu gaitu. Jūrā ekipāža izpildīs ātruma un manevrētspējas izmēģinājumus, pārbaudīs vadības un spēkiekārtas sistēmu darbību, kā ari navigācijas iekārtas un sakaru līdzekļus.

Pēc dziļās modernizācijas kuģis saņēmis jaunu bruņojumu – raķešu kompleksus "Kalibr NK" un "Uran", kā arī jaunās pretzemūdeņu un pretgaisa sistēmas. Plānots, ka līdz gada beigām fregate "Marshal Shaposhnikov" tiks nodota un atgriezīsies Klusā okeāna flotes sastāvā.

19
Tagi:
Krievijas Jūras kara flote, Krievija