(0:48 / 6.55Mb / просмотров видео: 3127)

Uz Krimas tilta atklāta kravas mašīnu satiksme

29
(atjaunots 09:19 05.10.2018)
Sākta kravas automašīnu satiksme pa Krimas tiltu.

Satiksme uz Krimas tilta tika atvērta 15. maijā, taču spēkā palikušie ierobežojumi neļāva pa tiltu pārvietoties kravu transportam augstās kūrorta sezonas periodā. Naktī uz 1. oktobri ierobežojumi tika atcelti.

Krievijā un Eiropā garākais tilts pāri Kerčas šaurumam savienoja Krimas pussalu un Tamaņas krastu. Autoceļa daļas — četru joslu trases ar caurlaides iespēju līdz 40 tūkstošiem automobiļu diennaktī — celtniecība noslēdzās pusgadu pirms darbu beigšanas termiņā, vilcienu satiksmes atklāšana ieplānota 2019. gada decembrī.    

29

Trīskāršs trieciens pandēmijai: Krievijā sāk testēt trešo vakcīnu pret koronavīrusu

5
(atjaunots 20:14 21.10.2020)
Krievijā sākušies trešās vakcīnas pret koronavīrusu izmēģinājumi, kuru izveidoja M. Čumakova vārdā nosauktajā centrā. Tās radītāji cer, ka decembrī Veselības ministrija piereģistrēs jauno preparātu un līdz gada beigām sāksies tā masveida ražošana.

Iepriekš valsts reģistrāciju izgāja arī vakcīna, kuru izstrādāja Novosibirskas zinātniskais centra "Vektor". Tāpat noslēgumam tuvojas pasaulē pirmās vakcīnas "Sputnik V" izmēģināšana. Šobrīd notiek trešais Krievijas preparāta testēšanas posms ārzemēs, no tā iznākuma būs atkarīgas vakcīnas perspektīvas starptautiskajā tirgū.

5
Tagi:
vakcīna, Krievija
Pēc temata
Jauns izrāviens: Krievijā piereģistrēta otrā vakcīna pret Covid-19
Krievijas vakcīna pret Covid-19 var parādīties NVS
Pussimts valstu apspriež ar Krieviju vakcīnas pret Covid-19 piegādes

Krievijas "kalibrētā" fregate dodas uz izmēģinājumiem

19
(atjaunots 11:56 20.10.2020)
Krievijas Jūras kara flotes lielais pretzemūdeņu kuģim "Marshal Shaposhnikov" modernizācijas gaitā pastiprināti raķešu kompleksi "Kalibr" un "Uran".

Krievijas Klusā okeāna flotes fregate "Marshal Shaposhnikov" izgājusi no Vladivostokas gaitas izmēģinājumiem Japāņu jūrā. No "Daļzavod" akvatorijas reidā kuģi izveda velkoņi, pēc tam fregate uzņēma pilnu gaitu. Jūrā ekipāža izpildīs ātruma un manevrētspējas izmēģinājumus, pārbaudīs vadības un spēkiekārtas sistēmu darbību, kā ari navigācijas iekārtas un sakaru līdzekļus.

Pēc dziļās modernizācijas kuģis saņēmis jaunu bruņojumu – raķešu kompleksus "Kalibr NK" un "Uran", kā arī jaunās pretzemūdeņu un pretgaisa sistēmas. Plānots, ka līdz gada beigām fregate "Marshal Shaposhnikov" tiks nodota un atgriezīsies Klusā okeāna flotes sastāvā.

19
Tagi:
Krievijas Jūras kara flote, Krievija