(1:24 / 196.65Mb / просмотров видео: 10388)

Marija Zaharova atbildēja Terēzai Mejai: "Biedēt nevajag"

126
(atjaunots 18:23 14.03.2018)
ĀM vadītājs Sergejs Lavrovs šodien paziņoja, ka Krievija atbildēs desmit dienu laikā, ja saņems oficiālu pieprasījumu.

Krievijas Ārlietu ministrijas pārstāve Marija Zaharova komentēja Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas izteiktās apsūdzības Krievijai par Sergeja Skripaļa noslepkavošanu.

"Neviens cilvēks nevar ienākt savas valsts parlamentā un pateikt: es dodu Krievijai 24 stundas. Kas tā vispār ir par sarunu? Atkārtoju vēlreiz, runa ir par Londonu — kodollielvalsts galvaspilsētu. Kam viņi dod 24 stundas? Kas ir jāizdara 24 stundās?" – pauda Zaharova raidījumā "60 minūtes" kanālā "Rossija 1".

Viņa piebilda, ka neviens britu medijs nestrādās Krievijā, ja Londona ieviesīs sankcijas pret telekanālu Russia Today.

Pirmdien Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņoja, ka ar Skripaļa noindēšanu, "visnotaļ iespējams" saistīta Krievija. Viņa piebilda, ka Maskavai ir laiks līdz otrdienas vakaram sniegt izvērstu situācijas skaidrojumu, un piedraudēja ar "vēl nopietnākiem pasākumiem" nekā agrāk.

Šodien Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs informēja, ka Krievija atbildēs desmit dienu laikā, ja saņems oficiālu pieprasījumu, vēsta RIA Novosti.

126
Temats:
Lielbritānijas indīgais gaiss (88)
Pēc temata
Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju par uzbrukumu Sergejam Skripaļam
Latvija nosodīja Sergeja Skripaļa noindēšanu un atbalstīja Lielbritāniju

"Grims kamuflāža" un ziedi veterānēm: Krievijā apsveic sievietes 8. martā

0
(atjaunots 11:40 08.03.2021)
Krievijas iedzīvotājas saņem apsveikumus no vīriešiem Starptautiskajā sieviešu dienā. Skatieties, kas notiek raķešu vienībās, un kā apsveica veterānes.

Skaistules ar Kalašņikova automātiem rokās no raķešu vienībām un daiļa dzimuma pārstāves Lielā Tēvijas kara veterānu vidū.

Skatieties, kā viņas saņēma apsveikumus 8. martā.

0
( / / )

Mājdancis mājsēdes vietā: veiksmīgi tapis cēsnieku izaicinājums

6
(atjaunots 08:49 08.03.2021)
Desmitiem cēsnieku atsaucās uz aicinājumu piedalīties zibakcijā #mājdancis ar savām dziesmas "Saucam kopā Cēsis" iedejotajām video versijām, vēlāk tos apvienoja vienā videoklipā.

Dziesma "Saucam kopā Cēsis", ko ierakstīja kā Jaungada apsveikumu Cēsīm, kļuvusi ļoti populārā sociālajos tīklos, un tad tās autori nolēma izsludināt zibakciju #mājdancis.

Cēsiniekiem un visiem interesentiem piedāvāja "kopīgi" izdejot šo dziesmu, proti, katrs dejoja savā vietā, bet pēc tam atsūtītie kadri tika apvienoti vienā videoklipā, kas tika izvietots oficiālajā Cēsu novada YouTube kontā.

Kas sanāca — skatieties video. Un neaizmirstiet padejot kopā ar zibakcijas dalībniekiem!

6