(0:57 / 7.78Mb / просмотров видео: 6872)

Karameles, marcipāns un šokolāde: konditoru mākslas izstāde Londonā

26
(atjaunots 15:15 09.10.2017)
Konditorejas izstrādājumu izstāde Londonā bija veltīta Lielbritānijas tradīcijām un kultūrai.

Izstādes eksponāti bija veidoti no šokolādes, marcipāna, karameles un vārītā krēma.

Pie ieejas izsādes apmeklētājus sveica milzīgs karaliskā mantijā tērpts buldogs, kura izgatavošanai bija nepieciešami 15 kg šokolādes.

26
( / / )

Mājdancis mājsēdes vietā: veiksmīgi tapis cēsnieku izaicinājums

6
(atjaunots 08:49 08.03.2021)
Desmitiem cēsnieku atsaucās uz aicinājumu piedalīties zibakcijā #mājdancis ar savām dziesmas "Saucam kopā Cēsis" iedejotajām video versijām, vēlāk tos apvienoja vienā videoklipā.

Dziesma "Saucam kopā Cēsis", ko ierakstīja kā Jaungada apsveikumu Cēsīm, kļuvusi ļoti populārā sociālajos tīklos, un tad tās autori nolēma izsludināt zibakciju #mājdancis.

Cēsiniekiem un visiem interesentiem piedāvāja "kopīgi" izdejot šo dziesmu, proti, katrs dejoja savā vietā, bet pēc tam atsūtītie kadri tika apvienoti vienā videoklipā, kas tika izvietots oficiālajā Cēsu novada YouTube kontā.

Kas sanāca — skatieties video. Un neaizmirstiet padejot kopā ar zibakcijas dalībniekiem!

6

"Es esmu pašnāvnieks": Kaļiņingradas apgabalā aizturēts terorists

22
(atjaunots 21:07 06.03.2021)
Krievijas Federālais drošības dienests novērsa pašnāvnieka uzbrukumu enerģētiskajam objektam Kaļiņingradas reģionā.

Krievijas Federālais drošības dienests novērsa teroraktu enerģētiskajā objektā Kaļiņingradas reģionā. Speciālo uzdevumu vienība aizturēja Krievijas pilsoni, kurš plānoja teroristisku uzbrukumu. Viņa motīvi naids pret valdību, teikts FDD ziņojumā.

FDD publicēja ierakstu, kurā redzams aizturētā nopratināšanas fragments.

- Tātad tu jau esi atklāti noskaņots (pastrādāt teroraktu – red.)? – aizdomās turamajam pavaicāja FDD darbinieks.

- Jā, es esmu pašnāvnieks, - atbildei attrauca ļaundaris.

Aizdomās turamā dzīves vietā atrasts paštaisīts spridzeklis, kā arī instrukcijas tā izgatavošanai un komponentes sprāgstvielu sintezēšanai, informēja drošības dienests. Turklāt viņa mājoklī atrasti arī materiāli, kuru saturs aizvaino Krievijas varas iestādes.

Izmeklētāji ierosināja krimināllietu saskaņā ar pantu par teroristiskās darbības atbalstīšanu.

22
Tagi:
teroristi, Kaļiņingrada

Pāreja uz vasaras laiku Latvijā ir neizbēgama: ES pagaidām nevar panākt vienotu redzējumu

0
(atjaunots 11:08 08.03.2021)
Kamēr Eiropas Savienībā nebūs vienota redzējuma par pulksteņa grozīšanu, Latvija arī turpmāk notiks pulksteņa laika maiņa, atzina Ekonomikas ministrijā.

RĪGA, 8. marts — Sputnik. Latviju atkal gaida pulksteņa grozīšana. Laika maiņa notiks 28. martā pulksten 3 naktī. Pulksteņa radītāji būs jāpagriež vienu stundu uz priekšu, ziņo Rus.tvnet.lv.

Latvijas Ekonomikas ministrijā paskaidroja, ka stundu grozīšanas atcelšana pagaidām nav gaidāma, jo Eiropas Savienībā nevar nonākt pie vienprātības par šo jautājumu. Tātad 2021. gadā Latvijas iedzīvotāji dzīvos vasaras laikā līdz 31. oktobrim.

2020. gadā Latvijā notika pulksteņa laika maiņa 25. oktobrī.

Atgādinām, 2018. gadā Eiropā tika rosināts jautājums par nepieciešamību pāriet uz vasaras laiku. Eiropas Komisija (EK) veica Eiropas Savienības valstīs aptauju. Tā konstatēja, ka vairums ES iedzīvotāju uzskata, ka ir pienācis laiks palikt pie viena laika un pārstāt griezt pulksteņa rādītājus.

2019. gada septembrī Eiropas Komisija nodeva jautājumu par obligāto pāreju uz vasaras laiku ES valstu pārziņā. Sekojot šim piedāvājumam, bija plānots, ka pēdējo reizi pulksteņu rādītāji tiks pagriezti 2021. gadā, taču izmaiņas tā arī netika saskaņotas kaimiņvalstu starpā.

Eiropas Savienības valstīs turpinās diskusijas par nepieciešamību pāriet uz vasaras laiku un atpakaļ.

0
Tagi:
Latvija, Eiropas Savienība, Eiropa