(0:39 / 4.38Mb / просмотров видео: 324)

Krievijas bumbvedēji veikuši uzlidojumu ISIS objektiem Sīrijā

15
(atjaunots 09:36 06.07.2017)
Video ierakstā – spārnoto raķešu palaišana no bumbvedējiem Tu-95.

Triecienus no tūkstoš kilometru attāluma veica jaunās spārnotās raķetes X-101; uzlidojumā iznīcinātas trīs lielas bruņojuma un munīcijas noliktavas, kā arī teroristu komandpunkts Akerbatas pilsētas rajonā.

15

Mēs to izpildīsim: Putins apsolīja Baltkrievijai kredītu 1,5 miljardus dolāru

18
(atjaunots 11:13 15.09.2020)
Vienošanās par valsts kredītu tiks izpildīta, apstiprināja Krievijas prezidents Vladimirs Purins sarunā ar Baltkrievijas valsts vadītāju Aleksandru Lukašenko.

Krievijas prezidents Vladimirs Purins, tiekoties ar Baltkrievijas valsts vadītāju Aleksandru Lukašenko Sočos, paziņoja, ka Maskava piešķirs Minskai valsts kredītu 1,5 miljardu dolāru apmērā. Krievijas valsts vadītājs pastāstīja, ka abu valstu Finanšu ministrijas jau strādā pie attiecīgās vienošanās.

Vizīte Sočos bija pirmais ārvalstu brauciens Lukašenko pēc atkārtotas ievēlēšanas Baltkrievijas prezidenta postenī. Abu valstu vadītāji tikās personīgi, bez delegācijām. Puses apsprieda abu valstu divpusējo attiecību attīstību, ekonomiskos projektus, kā arī galvenos integrācijas jautājumus Sabiedrotās valsts ietvaros.

18

ir kļūda: Vācijā nosodīja prasības apturēt "Ziemeļu straumes 2" būvniecību

35
(atjaunots 13:07 14.09.2020)
Vācijā nosodīja aicinājumus apturēt gāzesvada "Ziemeļu straume 2" būvniecību situācijas ar it kā notikušo Alekseja Navaļnija saindēšanu dēļ.

Pēc Bundestāga Ekonomikas un enerģētikas komitejas vadītāja Klausa Ernsta domām, projekta iesaldēšana, kura mērķis ir nodrošināt gāzes piegāžu drošību Eiropā, būtu kļūda. "Un tas pavisam noteikti nav Vācijas un Eiropas interesēs," atzīmēja vācu politiķis RT Deutsch intervijā.

Navaļniju stacionēja Omskā 20. augustā pēc tam, kad viņam kļuva slikti lidmašīnā. Vēlāk viņu pārveda uz Vāciju. Jau tur vācu mediķi paziņoja, ka opozicionāru it kā saindējuši ar substanci no "Novičok" indīgo vielu grupas, taču pierādījumus nesniedza.

"Ziemeļu straume 2" ir jaunā gāzesvada projekts no Krievijas uz Eiropu cauri Baltijas jūrai. Tā plānotā jauda ir 55 miljardi kubikmetru gadā. ASV, Polija un Baltijas valstis ilgu laiku uzstājas pret "Ziemeļu straumi 2", apgalvojot, ka tā it kā apdraud to nacionālās intereses un drošību. Maskavā šīs nepamatotās apsūdzības noliedz

35
Viļņas panorāma, foto no arhīva

KF Rūpniecības un tirdzniecības ministrija plāno likvidēt pārstāvniecību Lietuvā

0
(atjaunots 00:17 18.09.2020)
Tirdzniecības pārstāvniecības parasti tiek slēgtas sliktu darba rezultātu dēļ, taču Lietuvas gadījumā situācija ir citāda, uzskata eksperts.

RĪGA, 18. septembris — Sputnik. Krievijas Rūpniecības un tirdzniecības ministrija ierosinājusi likvidēt tirdzniecības pārstāvniecības Ukrainā un Lietuvā, vēsta RIA Novosti.

Pie tam ārvalstu sarakstu, kurās izveidotas tirdzniecības pārstāvniecības, papildinās Saūda Arābija – valdība jau augustā devusi rīkojumu atvērt attiecīgo struktūru Rijādā.

Tirdzniecības pārstāvniecības parasti tiek slēgtas sliktu darba rezultātu dēļ, taču Lietuvas gadījumā situācija ir citāda, sarunā ar Sputnik Latvija norādīja Krievijas Zinātņu akadēmijas Eiropas institūta Ekonomisko pētījumu nodaļas vadītājs Anatolijs Bažans.

"Ekonomikas kontekstā tirdzniecības pārstāvniecības ir nepieciešamas, lai paplašinātu tirdzniecību un sniegtu atbalstu biznesam kontaktu veidošanā. To likvidācija parasti notiek, kad šī darbība nenoved pie vērā ņemamiem pozitīviem rezultātiem. Ar Lietuvu un Ukrainu tamlīdzīgu problēmu nav, un, tā kā šo valstu attieksme pret Krieviju, maigi izsakoties, nav gluži adekvāta, - tas saistīts ar to naidīgo politiku," paskaidroja Bažans.

Krievijas tirdzniecības pārstāvniecība Lietuvā bija pēdējā pilnvērtīgā pārstāvniecība Baltijas valstīs. Februārī Krievijas rūpniecības un tirdzniecības ministrs Deniss Manturovs informēja, ka tiek organizācijas darbība tiek apturēta, paskaidrojot, ka Latvijā, Lietuvā un Igaunijā tās atbalsts nav vajadzīgs. Šobrīd Krievijas tirdzniecības pārstāvniecības strādā 58 valstīs.

0
Tagi:
Lietuva, Latvija, tirdzniecība, ekonomika
Pēc temata
Lavrovs: ES zaudējusi Krievijas galvenā tirdzniecības partnera vietu
Tās nav šprotes: uz kā tagad balstās Latvijas un Krievijas tirdzniecība