(2:40 / 16.81Mb / просмотров видео: 17106)

RAF vēsture: bojā gājušo auto fabrika

359
(atjaunots 13:17 06.10.2016)
Automobiļu ražošana Rīgas rūpnīcā, kas bija slavena visā Savienībā ar saviem RAF mikroautobusiem, tika pārtraukta gandrīz pirms 20 gadiem. Sputnik sakopoja arhīvu kadrus no rūpnīcas vēstures.

Kopš 1949. gada, kad sāka strādāt Rīgas autobusu Fabrika (RAF), uzņēmums saražoja daudz populāro mikroautobusu modeļu.

RAF busiņi skraidīja pa visas PSRS pilsētu ielām. Pēc PSRS un plāna ekonomikas sabrukšanas ražotne tika slēgta.

 

359

Tikai nenormālais nepriecājas par mieru: cilvēki par dzīvi KKR un miernešiem no KF

2
(atjaunots 12:31 24.11.2020)
Kalnu Karabahas mierīgie iedzīvotāji ir pateicīgi Krievijai un Krievijas miernešiem, kuri kļuvuši par viņu drošības garantu.

Krievijas mierneši, pārcelšanās un dzīve pēc kara – Stepanakertas iedzīvotāji pastāstīja par situāciju neatzītajā Kalnu Karabahas Republikā (KKR). Šobrīd Karabahas galvaspilsēta pakāpeniski atgriežas pie mierīgas dzīves: sāk kursēt sabiedriskais transports, tiek atjaunota normāla ceļu satiksme, elektroapgāde un ūdensapgāde, atvērušies veikali un pat atsevišķas pakalpojumu nozares iestādes. Bēgļi atgriežas savās mājās, savukārt tie, kas konflikta laikā palika Stepanakertā, atjauno saimniecību. Jebkurā gadījumā, cilvēki ir pateicīgi Krievijai un Krievijas miernešiem, kuri kļuvuši par Kalnu Karabahas mierīgo iedzīvotāju drošības garantu.

2

Krievijas uzraudzībā: Kalnu Karabaha atgriežas pie mierpilnas dzīves

13
(atjaunots 16:50 23.11.2020)
Neatzītā Kalnu Karabahas republika pamazām atgriežas pie mierpilnas dzīves. KKR galvaspilsētā Stepanakertā jau atsācis darbu sabiedriskais transports, atvērti veikali un pat frizētavas.

KKR galvaspilsētā Stepanakertā jau atsācis darbu sabiedriskais transports, atvērti veikali un pat frizētavas. Nav vērojami traucējumi arī pārtikas produktu piegādes jautājumos. Pilsētā atjaunojas satiksme, elektroenerģijas un ūdens apgāde. Speciālistiem no KKR palīdzīgu rok sniedz Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas darbinieki – viņi palīdzēs remontēt civilos objektus un infrastruktūru. Vietējos iedzīvotājus atbalsta arī Krievijas mierneši. Karavīri turpina atmīnēt ceļus, patrulē teritorijas pie saskarsmes līnijas un eskortē kolonnas ar bēgļiem, kuri atgriežas savās mājās. Mūsu video ierakstā stāstīts, kā Krievija palīdz Kalnu Karabahas iedzīvotājiem.

13
Tagi:
Krievija, Kalnu Karabaha
Temats:
Spriedze Karabahā
Pēc temata
No kara Karabahā varēja izvairīties: atklāta saruna ar Vladimiru Putinu
Karabaha pēc kara: degošas mājas, pamests bruņojums un mierneši
Karabaha: Krievijas mierneši atmīnējuši Lačinas koridoru
Mierneši Karabahā – Krievija atkal uzvēlusi plecos smago nastu