Boriss Džonsons

Boriss Džonsons pastāstījis par saviem plāniem pēc uzvaras vēlēšanās

16
(atjaunots 20:40 25.11.2019)
Lielbritānijas premjerministrs apsolījis pirms Ziemassvētkiem organizēt debates un kārtējo balsojumu par vienošanos ar Eiropas Savienību, ja viņa partija uzvarēs vēlēšanās.

RĪGA, 25. novembris – Sputnik. Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons pastāstīja, kas notiks, ja vēlēšanās uzvarēs viņa partija, vēsta Sputnik Baltkrievija.  Konservatīvās partijas manifests publicēts pavisam nesen, taču dokumenta galvenie postulāti tika publicēti jau iepriekš. Dokuments liecina, ka partijas uzvaras gadījumā pēc vēlēšanām Džonsons sola organizēt debates un kārtējo balsojumu par vienošanos ar Eiropas Savienību jau pirms Ziemassvētkiem.

"Par manu dāvanu valstij pirms Ziemassvētkiem kļūs likumprojekta atgriešana parlamentā pirms svētku brīvdienām un parlamenta atgriešana pie kalpošanas tautai," paziņoja premjerministrs.

Līdztekus Boriss Džonsons apsolījis pacelt nodokli nekustamo īpašumu iegādei Lielbritānijā ārzemniekiem un ārvalstu kompānijām.

Atgādināsim, ka pirms dažām dienām Leiboristu partijas līderis Džeremijs Korbins iepazīstināja savus piekritējus ar manifestu centienos lauzt vēlēšanu kampaņas gaitu. Starp Korbina solījumiem ir aktīvas darbības klimata aizsardzības jomā, mājokļu celtniecība un referendums Brexit jautājumā. Tāpat viņš apsolījis ieviest bezmaksas studijas universitātēs.

Lielbritānijas parlaments apstiprinājis vispārējas ārkārtas vēlēšanas saskaņā ar premjerministra Borisa Džonsona ierosinājumu. Leiboristu partija atturējās no balsojuma līdz Eiropas Savienība atlika Brexit datumu par trim mēnešiem – līdz 2020.gada 31.janvārim.

16
Pēc temata
Eksperte: Boriss Džonsons darīs visu iespējamo "cīņā" par Brexit
Džonsons palūdza Eiropas Savienībai atlikt Brexit uz trīs mēnešiem
Pieņemt darījumu, lai izdziedētu valsti: kā Džonsons pierunā parlamentu
Nav izvedis un nav nomiris. Džonsons lauzis zvērestu un panācis ārkārtas vēlēšanas