Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Francijas prezidents Emanuels Makrons

Makrons paziņojis, ka tiksies ar Putinu 19. augustā

16
(atjaunots 09:55 28.07.2019)
Francijas prezidents plāno pieņemt Krievijas valsts vadītāju Bregansona forta rezidencē, kur viņš patlaban pavada atvaļinājumu.

RĪGA, 28. jūlijs – Sputnik. Francijas prezidents Emanuels Makrons paziņoja, ka tiksies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu savā residence Francijas dienvidos, vēsta Sputnik Baltkrievija, atsaucoties uz RIA Novosti.

Telekanāls BFMTV informēja, ka Francijas un Krievijas prezidentu tikšanās ieplānota 19. augustā. Makrons iecerējis pieņemt Putinu Bregansona forta rezidencē, kur viņš patlaban pavada atvaļinājumu. Šeit iespējams pieņemt arī starptautiskos telefona zvanus un ārvalstu līderus.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Francijas prezidents Emanuels Makrons Versaļā
© REUTERS / Stephane De Sakutin/Pool

Francijas prezidents paziņoja par divpusējo tikšanos ar Krievijas prezidentu jūlija beigās pēc pārrunām ar Vladimiru Putinu G20 samitā Osakā. Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs atklāja, ka tikšanās gaitā apspriests arī "Normandijas formāts" puses secinājušas, ka to nepieciešams aktivizēt.

Bregansona ir cietoksnis Vidusjūras krastā, aptuveni pusceļā starp Nicu un Marseļu. Par Francijas prezidentu rezidenci tas kļuva ģenerāļa de Golla laikā, kurš to apmeklēja 1964. gadā. Šo vietu bieži apmeklēja Žoržs Pompidū, Žiskārs d’Estēns un Nikolā Sarkozī. Fransuā Miterānam un Fransuā Olandām forts nepatika, savukārt Emanuelam Makronam un viņa dzīvesbiedrei tas ir ļoti iepaticies.

16
Pēc temata
Sabiedrotajiem jābūt kopā: Putins uzaicināja Makronu uz Maskavu Uzvaras 75. gadadienā
Makrons anonsējis pārrunas ar Putinu
Uzlabot sadarbību ar Krieviju: pēc Putina un Makrona tikšanās
Makrons pastāstīja par cieņu pret Krieviju un nākamo tikšanos ar Putinu