Hilarija Klintone. Foto no arhīva

Tramps pastāstīja par Klintones lielāko kļūdu prezidenta vēlēšanu sacīkšu laikā

44
Pirmo reizi pēc ilga laika viņa parādīja savas patiesās jūtas, demonstrējot neiecietību un naidu pret miljoniem amerikāņu.

RĪGA, 12. septembris — Sputnik. ASV prezidenta amata kandidāts no Republikāņu partijas Donalds Tramps uzskata, ka viņa sāncense, demokrātu partijas izvirzītā kandidāte Hilarija Klintone pieļāvusi "rupjāko kļūdu šajā politiskajā sezonā", atļaujoties skarbus komentārus attiecībā uz viņa atbalstītājiem, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz oficiālo Trampa vietni.

Kā norāda Tramps, Klintone mēģina iziet no situācijas, "pārgrozot vārdus" un pārfrāzējot apvainojumus, ko pastāvīgi izmanto savā priekšvēlēšanu kampaņā.

"Pirmo reizi pēc ilga laika viņa parādīja savas patiesās jūtas, demonstrējot neiecietību un naidu pret miljoniem amerikāņu," — uzskata Tramps.

Pēc Trampa domām, Klintones uzvedība neatstāj nekādu šaubu — viņa "neder ASV prezidenta amatam."

Piektdien Klintone paziņoja, ka puse Trampa atbalstītāju esot "nožēlojamie cilvēki, kurus virza rasistiski, seksiski, homofobi, ksenofobi un islāmofobi uzskati." Vēlāk Klintone atvainojās par saviem vārdiem un nosauca šo "rupjo vispārinājumu" par nekorektu.

Holivudas zvaigznes atbalsta galvenos prezidenta kandidātus ASV
© Sputnik / Виктория Любавина
Klintone pret Trampu: kurā pusē esi tu?

 

44
Pēc temata
Astrologs par vēlēšanām ASV: uzvarēs viens kandidāts, bet par prezidentu kļūs cits
Klintoni satrauc Krievijas "iejaukšanās" ASV prezidenta vēlēšanās
"Pie visa vainīgs Putins": amerikāņu izdevums izsmej Klintoni
Hilarijai Klintonei diagnosticēta bīstama slimība