Krievijas Transporta ministrijas vadītājs Jevgenijs Dītrihs

Starpvaldību komisiju ar Latviju tagad vadīs jaunais Krievijas transporta ministrs

37
(atjaunots 09:07 26.06.2018)
Sekojošās Krievijas un Latvijas starpvaldību komisijas sēdes kopā ar Latvijas satiksmes ministru Uldi Auguli vadīs jaunais Krievijas Transporta ministrijas vadītājs Jevgenijs Dītrihs.

RĪGA, 26. jūnijs — Sputnik. Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs norīkoja Krievijas transporta ministru Jevgeniju Dītrihu par līdzpriekšsēdētāju starpvaldību komisijās, tostarp, ar Latviju, atbrīvojot no šiem pienākumiem bijušo Transporta ministrijas vadītāju Maksimu Sokolovu. Attiecīgs rīkojums publicēts oficiālajā tiesiskās informācijas portālā.

"Apstiprināt Krievijas Federācijas transporta ministru Dītrihu Jevgeniju par Krievijas ekonomiskās sadarbības starpvaldību komisijas daļu starp Krievijas Federāciju un Armēnijas Republiku, apvienotās Krievijas un Grieķijas ekonomiskās, rūpniecības uz zinātniski-tehniskās sadarbības komisijas, Krievijas un Latvijas starpvaldību ekonomiskās, zinātniski-tehniskās, humanitārās un kultūras sadarbības komisijas un Krievijas un Polijas starpvaldību ekonomiskās sadarbības komisijas priekšsēdētāju, atbrīvojot no šiem pienākumiem Sokolovu Maksimu," teikts dokumentā.

Jevgenijs Dītrihs sāka vadīt Transporta ministriju šī gada maijā, pēc valdības jaunā sastāva pasludināšanas. Līdz šim viņš ieņēma Krievijas transporta ministra pirmā vietnieka amatu.

Krievijas un Latvijas starpvaldību komisijas darbs tika atjaunots 2017. gadā pēc četrus gadus ilgā pārtraukuma pēc Maksima Skolova un Latvijas satiksmes ministra Ulda Auguļa iniciatīvas.    

37
Pēc temata
Krievijas kravu aiziešana liek Latvijai slēgt projektus
Krievija veiksmīgi nomainījusi Baltijas valstu ostas pret ostām Somijā
Dombrovskis: ja tranzīts Latvijai nav vajadzīgs, zvaniet lietuviešiem
Neviens nevar būt mazliet miris: Jakuņins paredz Baltijas tranzīta sabrukumu