Filips Kirkorovs

ABLV likvidatori pieprasa 650 tūkstošus eiro no Filipa Kirkorova

75
(atjaunots 08:47 14.09.2019)
Tiesā piereģistrēta bankas ABLV prasība pret Krievijas dziedātāju Filipu Kirkorovu ar lūgumu piedzīt no viņa parādu saskaņā ar kredītlīgumu.

RĪGA, 14. septembris — Sputnik. Maskavas pilsētas Taganskas tiesas preses sekretāre Jūlija Suhiņina pastāstīja, ka Latvijas bankas ABLV likvidatori pieprasa parāda atmaksu 651 tūkstoša eiro apmērā no Krievijas dziedātāja Filipa Kirkorova. Šo informāciju sniedza RIA Novosti.

Aģentūras rīcībā esošā informācija liecina, ka tiesā piereģistrēta ABLV Bank prasība pret Kirkorovu un sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Filipp Kirkorov Prodakšn" par naudas piedziņu saskaņā ar kredītlīgumu.

"Prasībā banka lūdz piedzīt pamatparādu 651 tūkstoša eiro apmērā, līgumsaistību sodu, procentus un soda naudu," atklāja tiesas preses sekretāre.

Atgādināsim, ka 2018.gadā, pēc skandāla, kas izcēlās pēc ziņām par bankas ABLV iespējamo saikni ar naudas atmazgāšanas shēmām, banka bija spiesta apturēt darbību un sākt pašlikvidācijas procesu.

Saskaņā ar pilsētas ziņu aģentūras "Moskva" informāciju, vakar Krievijas Federālais nodokļu dienests bloķēja dziedātāja Filipa Kirkorova kontus Sberbank un SDM bankā. Tiesa, mākslinieka ģenerāldirektors Genādijs Ribaks sarunā ar RIA Novosti šo informāciju nosauca par "kārtējiem murgiem".

Iepriekš, augustā mediji ziņoja, ka Kirkorovs iekļauts Federālajā tiesu izpildītāju datu bāzē par triju soda naudu nenomaksāšanu divu tūkstošu rubļu apmērā. Arī šo ziņu toreiz dziedātāja ģenerāldirektors noliedza.

75
Pēc temata
Desmit miljardi triju gadu laikā: Latvija sekmīgi padzen nerezidentu naudu
Divdesmit piecas valstis meklēs ABLV bankas vainas pierādījumus
Vairāk nekā miljards eiro? Cik "netīrās" naudas bija ABLV
Jūrmala aizmirsusi "treknos gadus" un krievu bagātniekus: kas šodien pērk mājokli kūrortā
Toyota C- HR

Latvijas iedzīvotāji iecienījuši Toyota marku: 2020. gada pārdotākie automobiļi

1
(atjaunots 11:37 12.07.2020)
Pirmās divas vietas pārdošanas līderu sarakstā 2020. gada pirmajā pusgadā Latvijā ieņem Toyota markas automobiļi, aiz tiem ar vērā ņemamu starpību seko Peugeot.

RĪGA, 12. jūlijs – Sputnik. Auto asociācijā pastāstīja, kādas automobiļu markas 2020. gadā Latvijā ir vispārdotākās, vēsta Bb.lv.

Un Toyota popularitāte Latvijā nav apstrīdama. Šī marka ir pirmajās divās vietās pārdošanas līderu sarakstā.

Pirmajā vietā ir Toyota RAV4. 2020. gada pirmajos sešos mēnešos tika pārdotai 374 jauni šīs markas automobiļi. Otrajā vietā ir Toyota Corolla – pārdotas 300 jaunas mašīnas.

Trešajā vietā ierindojās Peugeot 308 marka. Latvijā 2020. gada pirmajā pusgadā bija pārdoti 242 šādi automobiļi.

Vēl Top 10 iekļuva Volkswagen Tiguan ar 221 pārdotu jaunu automobili, Škoda Octavia – 220 automobiļi, Volkswagen Golf – 207 mašīnas un Volkswagen Passat – arī 207 automobiļi, Kia Sportage – 200 mašīnas, Peugeot 5008 – 185 jauni automobiļi, kā arī Škoda Kodiaq – 182 mašīnas.

Tiesa, tiek atzīmēts, ka 2020. gada pirmajā pusgadā Latvijas iedzīvotāju kāre pēc jaunu auto iegādes ir ievērojami mazinājusies. Tajā pašā periodā 2019. gadā Latvijas iedzīvotāji nopirka par 30,4% vairāk mašīnu.

Taču jau 2019. gadā eksperti konstatēja, ka Latvijas autoparks noveco.

Toreiz Latvijas Auto asociācijas valdes loceklis Ingus Rūtiņš ziņoja, ka vidējais Latvijas autoparka vecums sastāda 13,8 gadus. Turklāt, kā norādīja Rūtiņš, šis rādītājs gadu no gada stabili pasliktinās.

1
Tagi:
auto, Latvija
Pēc temata
Cilvēki masveidā pameta Rīgu: pie izbraukšanas no pilsētas veidojās milzīgi sastrēgumi
Palika mājās: no Latvijas autoceļiem pazuda katrs ceturtais automobilis
Kā Covid-19 ietekmējis automobiļu tirdzniecību Latvijā
Kārtējais automobilis Rīgā ielūzis bruģī
Rundāles pils

Militārpersonas pārbauda Rundāles pils teritoriju

8
(atjaunots 09:52 12.07.2020)
Gatavošanās Dārza svētkiem Rundāles pils teritorijā tika pārtraukta atmīnēšanas darbu dēļ, kurus veic Zemessardze un profesionālā dienesta karavīri.

RĪGA, 12. jūlijs – Sputnik. Zemessargi Rundāles pils teritorijā notiek mācības situācijā, kas ir pietuvināta kaujas situācijai, vēsta Rus.lsm.lv.

Gatavošanās Dārza svētkiem, kurus iecerēts rīkot 2021. gadā, tika pārtraukta 23 zemessargu un profesionālā dienesta karavīru darbu dēļ.

Rundāles pils muzeja direktore Laura Lūse paskaidroja, ka gatavošanās laikā svētku norisei tika atklāti lādiņi. Turklāt jau šī gada pavasarī tika ziņots, ka uz austrumiem no pils jau tika atklāti divi lādiņi.

Beigās atbrauca sapieri un sāka milimetru aiz milimetra pārbaudīt pils teritoriju ar mīnu meklētājiem.

Muzejam tas nozīmē piespiedu pārtraukumu aktuālajos darbos, bet karavīriem – īstas mācības.

Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Inženieru rotas komandieris Dainis Kravals uzsvēra, ka šajā apkārtnē, kur notika kaujas gan Pirmajā, gan Otrajā pasaules karā, katrs mīnu meklētāja signāls var nozīmēt, ka zem zemes guļ īsts kaujas lādiņš.

Kravals pastāstīja, ka karavīri pārbauda augsnes virsslāni – līdz 25 centimetriem. Dziļāka pārbaude ir jau citu speciālistu pārziņā, jo tā jau būs augsnes sanācija.

Pagaidām izdevies atrast vairāk nekā 20 metāla priekšmetu. Taču par laimi tie ir tikai būvgruži.

8
Tagi:
Latvija
Pēc temata
Karavīri nav atraduši Igaunijā nokritušo raķeti
Zeme ir pārpilna ar lādiņiem: aizsardzības ministrs publicējis aicinājumu cilvēkiem