Dziedātāja Nargiza Zakirova

Nargizas koncerta atcelšana Jūrmalā: Fadejeva zīmols vaino dziedātāju

179
(atjaunots 13:10 11.08.2019)
Dziedātāja Nargiza Zakirova, tagad jau bijusī producenta Maksima Fadejeva aizbilstamā, neatbrauks ar koncertu uz Jūrmalu.

RĪGA, 11. augusts – Sputnik. Uzbekistānas un Krievijas dziedātāja Nargiza Zakirova, kura nesen nonāca skaļa skandāla centrā par līguma laušanu ar Maksima Fadejeva producentu centru, neatbrauks uz Jūrmalu 20. augustā.

Fadejeva producentu centrs MALFA Instagram publicēja garu publikāciju par veselas virknes dziedātājas koncertu atcelšanu. Publikācijas galvenajā attēlā ar baltiem burtiem uz tumša fona rakstīts "NARGIZAS KONCERTU ATCELŠANA".

Tālāk MALFA ziņo, ka oficiālās Nargizas atbildes sniegšanas termiņš uz 2019. gada 7. augusta pieteikumu par viņas dalības apstiprinājumu koncertos Jūrmalā, Krasnogorskā un Čajkovskā ir iztecējis. Jūrmalā dziedātājai bija jāuzstājas 20. augustā.

Zīmols konstatējis, ka koncerti nenotiks. Turklāt MALFA uzsver, ka tas "nav pirmais dziedātājas Nargizas un viņas menedžeru pieteikumu ignorēšanas gadījums par dalības apstiprināšanu koncertos".

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Сообщаем, что к настоящему моменту истек срок официального ответа Наргиз на запрос от 07 августа 2019 года о подтверждении участия певицы в концертах в городах Юрмала - 20 августа, Московская область, Красногорск - 23 августа и Чайковский - 31 августа. ⠀ На основании этой информации мы вынуждены констатировать, что концерты не состоятся. Ранее в виду таких же обстоятельств, лейбл также не мог гарантировать её присутствие на заявленных концертах в Воронеже и Ростове-на-Дону. ⠀ Обращаем внимание, что это не первый случай игнорирования нашего запроса певицей Наргиз и ее менеджеров о подтверждении участия в концертах. ⠀ Все коммуникации о гастролях с артисткой ведутся в юридическом поле, так как лейбл несет ответственность перед организаторами концертов и слушателями. Также в предыдущем посте мы предложили Наргиз подтвердить ее участие в указанных выше концертах любым способом, в том числе в ее инстаграме. Никакой информации мы вновь не получили. ⠀ Важно также отметить, что никакого официального запрета на публичное исполнение произведений на даты запланированных концертов 08 и 10 августа со стороны Максима Фадеева не было. ⠀ Мы подтверждаем, что направляли Наргиз шаблон такого соглашения для ознакомления, который не был подписан М.Фадеевым. Однако, в свете последних событий сообщаем, что данный документ будет подписан. ⠀ Мы сожалеем, что концерты сорваны и слушатели не увидели выступления Наргиз.

Публикация от MALFA (@malfa.family)

MALFA norāda, ka visas komunikācijas par viesizrādēm ar skatuves mākslinieci notiek juridiskā telpā, jo zīmols ir atbildīgs koncertu rīkotāju un klausītāju priekšā.

"Tāpat ir svarīgi atcerēties, ka nekādu oficiālu aizliegumu publiskai skaņdarbu izpildīšanai ieplānotajos koncertos 8. un 10. augustā Maksims Fadejevs nav devis. Mēs apstiprinām, ka sūtījām Nargizai šādas vienošanās paraugu tā izpētēi, kuru M. Fadejevs nebija parakstījis. Taču, ņemot vērā pēdējos notikumus, paziņojam, ka šis dokuments tiks parakstīts. Mēs izjūtam nožēlu, ka koncerti ir atcelti un klausītāji neieraudzīs Nargizas uzstāšanās," teikts publikācijā.

Kas atgriezīs naudu?

Iepriekš medijos parādījās informācija par to, ka Maksima Fadejeva producentu centrs MALFA lauzis sadarbības līgumu ar Nargizu Zakirovu. Dokuments it kā esot aizliedzis viņai izpildīt producenta skaņdarbus un atcēla viņa viesizrāžu saistības, kuras tika ieplānotas augustā.

Iepriekš ziņots, ka Latvijas iedzīvotāji un valsts viesi pērn vien ir zaudējuši vairāk nekā 50 tūkstošus eiro, ko samaksāja par pasākumu biļetēm, kuri savukārt pēcāk tika atcelti. Lai atrisinātu šo problēmu, nozares pārstāvji un Ekonomikas ministrija parakstīja Memorandu par godīgu komercpraksi.

Dokuments paredz sadarbību starp Patērētāju tiesību aizsardzības centru, Ekonomikas ministriju un uzņēmumiem, kuri strādā koncertu, šovu un pasākumu biļešu tirdzniecības jomā.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs sniegs informāciju nozares pārstāvjiem par tiem negodīgajiem komersantiem, kuri plāno koncertu un vāc naudu par pārdotajām biļetēm, iepriekš zinot, ka pasākums nenotiks.

Uzņēmēji, kuri parakstīja Memorandu, vērtēs, cik riskanti ir strādāt ar vienu vai otru organizatoru, un pamatotu aizdomu gadījumā varēs atteikties no sadarbības. Savukārt biļetes tirgojošās kompānijas būs tiesīgas atteikties izplatīt šo "aizdomīgo" pasākumu biļetes.

179
Pēc temata
Kā Pugačova un Galkins pavada laiku Jūrmalā
"Laima Rendezvous" noslēdzies: Vaikule dodas iekarot Ukrainu
Latvija "iekarojusi" Krieviju vai Krievija Latviju? Busulis uzdziedāja šovā "Trīs akordi"
Josifs Prigožins ierosinājis Krievijas māksliniekiem pieteikt boikotu Latvijai
Igaunijas, Latvijas un Lietuvas karogs. Foto no arhīva

Ja nav Latvijas konsulāta, pilsoņi un nepilsoņi drīkst vērsties pie Igaunija vai Lietuvas

1
(atjaunots 13:57 03.07.2020)
Ko darīt Latvijas valstspiederīgajam, ja atrodoties ārzemēs ir radusies problēma, taču Latvijas pārstāvniecības valstī nav.

RĪGA, 3. jūlijs – Sputnik. Saskaņā ar Latvijas ĀM informāciju, spēkā stājusies atjaunotā Baltijas valstu konsulārā konvencija, vēsta Grani.lv.

Šī konvencija aizstās 1999. gadā noslēgto vienošanos starp Latviju, Igauniju un Lietuvu par konsulāro palīdzību. Vecā vienošanās tika parakstīta Viļņā. Un, kā tiek atzīmēts, tā bija pretrunā ar spēkā esošo tiesisko bāzi.

​Savukārt tagad atjaunotā konsulārā konvencija palīdzēs organizēt sadarbību starp Baltijas valstu konsulātiem jaunā veidā, atbilstoši mūsdienu vajadzībām.

Turklāt tiek paredzētas sadarbības tiesības gan trešajās valstīs, gan Eiropas Savienības valstīs.

Saskaņā ar šo konvenciju, tiesības vērsties pēc konsulārās palīdzības iegūst gan pilsoņi, gan Latvijas un Igaunijas nepilsoņi.

Vērsties konsulātos drīkst nopietnu CSNg, nelaimes gadījumu, nāves, repatriācijas gadījumos, ja ir pastrādāts noziegums vai ir notikusi aizturēšana, arests un citos līdzīgos gadījumos.

Tiek norādīts arī tas, ka vienošanos starp Baltijas valstīm premjeri parakstīja 2019. gada 6. decembrī, Rīgā.

1
Pēc temata
Interešu aizstāvība un diasporas atbalstīšana: Latvijas ĀM vēlas atvērt vairāk vēstniecību
Latvijas vēstnieks Krievijā raksturoja abu valstu attiecības ar trīs burtiem
Par Latviju stāsta šausmu lietas: ārlietu ministrs pastāstīja, kā "piesedz" valsti
Covid-19

Madonas slimnīcas bērnu ārsts inficējies ar Covid-19

4
(atjaunots 13:52 03.07.2020)
Madonas slimnīca tuvāko divu nedēļu laikā nespēs nodrošināt pediatrisko palīdzību sakarā ar to, ka vienam no darbiniekiem ir atklāts Covid-19.

RĪGA, 3. jūlijs – Sputnik. Madonas slimnīcas bērnu slimību dežūrpersonāla darbiniekam ir atklāta inficēšanās ar Covid-19, tiek ziņots slimnīcas mājaslapā.

Slimību profilakses un kontroles centrs 2. jūlijā paziņoja, ka Latvijā diennakts laikā ir atklāts viens jauns inficēšanās gadījums. Vēlāk kļuva zināms, ka runa ir par ārstu no Madonas.

Covid-19 testi ir veikti 40 personām – 24 slimnīcas darbiniekiem un 16 pacientiem. Visi 2. jūlijā saņemtie rezultāti bijuši negatīvi. Trīs slimnīcas darbinieki nosūtīti 14 dienu pašizolācijā.

Sakarā ar ierobežojumiem bērnu slimību ārstēšanas speciālistiem no 1. jūlija slimnīca divu nedēļu garumā nevarēs nodrošināt pediatrisko palīdzību. Par to ir informēts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kurš nogādās pacientus citās ārstēšanās iestādēs.

Madonas slimnīcas direktors Artis Stuburs  paziņoja telekanālam ReTV, ka dežūrārsts neatradās darbavietā būdams slims: slimība viņam parādījās divas dienas pēc dežūras, 30. jūnijā.

Iepriekš Covid-19 tika atklāts vienam no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem.

4
Tagi:
koronavīruss
Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē
Pēc temata
Petraviča pastāstīja, kāds būs palīdzības plāns Covid-19 otrā viļņa gadījumā
"Izsprucis no laboratorijas": Nacionālās apvienības deputāts "atklāja" Covid-19 izcelsmi
Trīs Krievijā izstrādāti Covid-19 vakcīnas prototipi ir efektīvi
No plaušu fibrozes līdz Alcheimera slimībai: mediķi pastāstīja par Covid-19 sekām