Spēļu automāti

Pietrūka naudas: Talsu apkaimē noziedznieki noslepkavojuši sirmgalvju pāri

75
(atjaunots 11:28 25.03.2019)
Policisti aizturēja piedzērušos huligānu spēļu zālē un atklāja nežēlīgu divu cilvēku slepkavību.

RĪGA, 25. marts – Sputnik. Diviem vīriešiem pietrūka nauda stiprajiem dzērieniem, un viņi devās uz tuvējo māju, kur nežēlīgi noslepkavoja divus sirmgalvjus. Saskaņā ar atsevišķiem datiem, par slepkavu upuriem kļuva pazīstama latviešu disidenta Gunāra Astras brālis un brāļa sieva.

Piektdien, 23. martā, ap 22:00 Kurzemes policijas reģionālās pārvaldes Talsu iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz vienu no Talsu novada spēļu zālēm. Tobrīd neviens pat nevarēja iedomāties, ka šis signāls, kurš saņemts par banālu huligānismu, atvedīs policijas darbiniekus pie baisa nozieguma – dubultslepkavības - atklāšanas.

Huligāns, kuru aizturēja spēļu zālē stipra alkohola reibuma stāvoklī, izrādījies 1962. gadā dzimis vīrietis. Kārtības sargi nogādāja viņu policijas iecirknī, taču pievērsa uzmanību aizdomīgai detaļai – vīrieša apģērbs bijis vienās asinīs. Atbildot uz jautājumu par asiņu izcelsmi, aizturētais atzinās, ka piedalījies slepkavībā, kura tika pastrādāta kādā no Talsu novada privātmājām.

Policijas darbinieki nekavējoties izbrauca uz norādīto adresi, un atklāja mājā divu sirmgalvju līķus ar vardarbības pazīmēm – 1925. gadā dzimis vīrietis un 1936. gadā dzimusi sieviete. Aizturētā nopratināšanas laikā izdevās noskaidrot arī otra slepkavas vārdu. Tas izrādījies 1991. gadā dzimis vīrietis, kuru policijas darbiniekiem izdevās notvert tajā pašā naktī.

Turpmākās izmeklēšanas gaitā tika noteikts arī šī baisā nozieguma motīvs: noskaidrojās, ka piektdienas vakarā draugi lietojuši alkoholiskos dzērienus, taču kādā brīdī nauda dzeršanai bija beigusies. Tad draugi nolēma kaut ko sameklēt tuvumā esošajā privātmājā, kuras iemītniekus viņi nežēlīgi noslepkavojuši.

Policija iesākusi kriminālprocesu saskaņā ar Krimināllikuma 118. panta 2. daļu – slepkavība sevišķi pastiprinošos apstākļos. Izmeklēšana turpinās. Svētdien tiesa abus aizturētos arestēja.

Saskaņā ar neoficiālu informāciju, par noziedznieku upuriem kļuva pazīstama padomju disidenta un nacionālās pretošanās kustības dalībnieka Gunāra Astras brālis – 94 gadus vecais Harijs Astra un viņa 83 gadus vecā sieva Marta

75
Pēc temata
Rīgā plānots slēgt visas spēļu zāles
Game over: Rīga zaudēs miljonus, tūkstošiem cilvēku paliks bez darba