Kompānija

Latviešu kompānija maksās 30 eiro par darba interviju

63
(atjaunots 09:15 20.01.2018)
Lai piesaistītu latviešu jauniešus, kompānija gatava maksāt naudu par piedalīšanos darba intervijā.

RĪGA, 20. janvāris — Sputnik. Latvijas kompānija Evolution Gaming sola samaksāt 30 eiro darba meklētājiem, kuri atnāks uz darba interviju. Naudu saņems pirmo 350 CV īpašnieki, kurus atlasīs uzņēmums, vēsta avīze Dienas Bizness.

Latvijā esošā informācijas tehnoloģiju un spēļu prezentēšanas ārpakalpojumu kompānija šogad plāno piesaistīt apmēram 1600 jaunus darbiniekus, lielākoties spēļu vadītājus. Darbinieku piesaistīšanai kompānija arī nolēma uzsākt ambiciozo kampaņu.

"Mēs vēlamies, lai potenciālie kandidāti pret mums izturas nopietni, tādēļ darba intervijas beigās kā pateicību par intervijai veltīto laiku viņi saņems 30 eiro. Apmaksāta darba intervija būs pirmajiem 350 kandidātiem. Mēs uzskatām to par labu ieguldījumu, lai motivētu jauniešus nākt strādāt pie mums," pastāstīja kompānijas talantu piesaistīšanas un attīstības nodaļas vadītāja Jeļena Anošina.

Lai kļūtu par spēļu vadītāju, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, tādēļ šis amats ir pievilcīgs jauniešiem, kuri tikko pabeiguši augstskolu vai vēl joprojām studē. Obligāta prasība potenciāliem darbiniekiem ir angļu valodas zināšanas.    

63
Pēc temata
Eksperts: jaunajiem speciālistiem ir jāpaceļ algas
Pazemojumi un iztrūkumi: vai tūkstotis eiro atrisinās pārdevēju deficīta problēmu?
The Guardian: britu biznesmeņi raizējas par darbinieku no ES trūkumu
Kopš gadsimta sākuma Latviju pametuši simts tūkstoši speciālistu