Viesnīca Garden Palace Rīgā

Zaudējumi saistībā ar ielaušanos Rīgas viesnīcā varētu sastādīt 150 000 eiro

20
(atjaunots 12:07 11.08.2017)
Rīgas centrā naktī uz trešdienu nezināmie ielauzās viesnīcā, pēc dažiem datiem, viņi bijuši bruņoti. Šobrīd ieeja viesnīcā ir slēgta, teritorijā atrodas daudz vīru maskēšanās tērpā.

RĪGA, 10. augusts – Sputnik. Hotel Garden Palace darbības apturēšana, ko ieņēmuši bruņoti cilvēki, varētu radīt nomas uzņēmumam Sun Seasons zaudējumus 150 tūkstošu eiro apmērā, paziņoja trešdien žurnālistiem kompānijas pārstāvis Mārtiņš Šmits.

Viesnīca pieder firmai 996 Freecom. Pēc RIA Novosti datiem, šai firmai ir vairāki īpašnieki. Savukārt viesnīcas vajadzībām nepieciešamo ēku iznomā uzņēmums Sun Seasons. Un viens no 996 Freecom līdzīpašniekiem, pēc mediju datiem, ieņēmis ēku ar apsardzes palīdzību.

"Šobrīd konkrētu finansiālo zaudējumu apmēru noteikt nav iespējams, kamēr tiesu izpildītājs neveiks izmeklēšanu un nesastādīs aktu par viesnīcai radīto kaitējumu. Taču runa varētu būt par (kaitējumu) 150 tūkstošiem eiro un vairāk," — teica žurnālistiem Šmits.

Pēc viņa vārdiem, šobrīd viesnīcas telpās atrodas pieci bruņoti cilvēki, kuri aizliedz darbiniekiem un viesiem tajā atrasties. Tai pašā laikā Šmits prognozē, ka viesnīcas darbību varētu atsākt šovakar vai piektdienas rītā.

Pēc pēdējās informācijas, vakar "Hotel Garden Palace" telpas tika atbrīvotas Valsts policijas uzraudzībā.

20
Pēc temata
Latvijas viesnīcas un restorāni gaida viesus no Krievijas
Kopš gada sākuma Latvijas viesnīcās pieaudzis tūristu skaits