Žurnāliste un blogere Božena Rinska

Božena Rinska Jūrmalā audzina bērnus un bauda gailenes

159
(atjaunots 10:49 24.07.2017)
Skandalozā krievu žurnāliste un blogere Božena Rinska viesojas Jūrmalā un sūkstās par trokšņainiem bērniem.

RĪGA, 24. jūlijs — Sputnik. Vasara ir pavēsa, taču dzīve Jūrmalā sit augstu vilni. Koncertzālē "Dzintari" skatītājus pulcē Laimas Vaikules festivāls, par kura galveno notikumu, protams, kļuva Allas Pugačovas un Maksima Galkina ierašanās sestdien. Zvaigžņotais pāris uz visu vasaru noīrējis Jūrmalā eleganto villu "Marta".

Пугачёва на фестивале Лаймы Вайкуле в Юрмале
© Sputnik / Sergey Melkonov
Alla Pugačova un Maksims Galkins Laimas Vaikules festivālā Jūrmalā

Nesen kūrortpilsētu apmeklēja vēl viens zvaigžņu pāris – pazīstamā Ksenija Sobčaka un Maksims Vitorgans, kuri, domājams, kā parasti, apmetīsies pie Vitorgana vecākiem Teātra ielā Jūrmalā. Ksenija vispirms devās uz restorānu.

 

Jūrmalā sapulcējušies arī augstāko aprindu hroniku autori – Božena Rinska pieteica savu ierašanos kūrortpilsētā ar publikāciju Instagram. No tās varēja secināt, ka blogere Jūrmalā izbauda gailenes, ceptus kartupeļus un ķilavas. Tie ir viņas mīļākie ēdieni Baltijā.

Dažus vārdus Božena veltīja savai dzīvesvietai: "Tā nu aizbraucām un nopirkām ērtu matraci mājām." Spriežot pēc visa, Jūrmalā viņa nomā apartamentus un plāno uzturēties pilsētā vēl trīs nedēļas. Taču nevienā pasākumā vai koncertā Božena Rinska vēl nav redzēta.

Toties krievu blogere aktīvi interesējās par Latvijas likumiem un sūdzējās par trokšņainu "bērnu tusiņu", kas, droši vien, traucēja Rinskas dzīvi – viņa ir labi pazīstama ar savu neiecietīgo attieksmi pret neaudzinātiem bērniem.

Atliek tikai atcerēties, kā pērn, sašutusi par troksni zem īrētā dzīvokļa logiem, blogere ierosināja būvēt bērnu rotaļlaukumus patālāk no mājām, bet esošos pārliet ar gudronu un zarīnu. Publicisti kaitināja arī trokšņaini bērni lidmašīnā reisā uz Monako, taču toreiz viņai nācās tikai piedraudēt bērnam ar dūri, lai panāktu ilgoto klusumu.

Taču Latvijā zinoši cilvēki komentāros mierināja Boženu ar to, ka naktī (no pl. 22:00 līdz 7:00) uz ielas un publiskās vietās bez pieaugušajiem nevar parādīties bērni un pusaudži līdz 16 gadu vecumā.

"Cik labi ir dzīvot valstī, kur ir skaidri likumi un strādā policija," – uzrakstīja Božena Rinska un pastāstīja, kā paziņojusi šos noteikumus trokšņainam bērnu tusiņam, ieradies apsargs un visi paklausīgi izklīduši pa mājām.

Tiesa, uz repliku par kārtību un efektīviem likumiem, Boženai Rinskai tūlīt atbildēja, ka arī Latvijā tas diemžēl ne vienmēr līdz, un atgādināja stāstu par piecgadīgo Vaņu Berladinu, kurš viens pats vizinājies autobusā, izkāpis, iegājis mežā un miris bada nāvē. "Briesmīgi… man šķita, Latvijā nekas tāds nav iespējams," – paziņoja krievu žurnāliste.

159
Pēc temata
Festivāla "Laima. Rendez Vous. Jūrmala" atklāšana
Zadornovs atteicās no ārstēšanās un palika Jūrmalā
Sveika un vesela: Alla Pugačova mielojas ar pankūkām Jūrmalā
Vladislavs Tretjaks Jūrmalai neko nav parādā
Svēta vieta tukša nepaliek: Jūrmala gatavo Jūras Pērli
Latvijas prezidents ticies ar Laimu Vaikuli
Uzvaras piemineklis

Piekļuvi Uzvaras piemineklim 9. maijā var slēgt jebkurā brīdī

6
(atjaunots 12:27 09.05.2021)
9. maijā Uzvaras laukumu iejozīs barjeras. Valsts policija patur tiesības slēgt piekļuvi monumentam Rīgas atbrīvotājiem.

RĪGA, 9. maijs — Sputnik. Sestdien, 8. maijā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens tikās ar operatīvajiem dienestiem un Rigas domi jautājumā par kārtības nodrošināšanu Uzvaras parkā Rīgā 9. maijā, vēsta Mixnews.lv.

Politiķis uzlsvēra, ka šogad kārtību Covid-19 pandēmijas apstākļos palīdz nodrošināt Rīgas dome. Pašvaldība uzstādīs barjeras ap Uzvaras parku – tām vajadzētu atvieglot darbu kārtības sargiem.

Taču piekļuve Uzvaras piemineklim būs atvērta, lai cilvēki varētu mierīgi pieiet pie monumenta un nolikt ziedus.

Pie tam Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, kas piedalījās sapulcē, savukārt brīdināja, ka policisti var jebkurā brīdī slēgt piekļuvi piemineklim, ja viņiem radīsies iespaids, ka cilvēku pie monumenta ir pārāk daudz.

Tiem, kuri nāks ar ziediem uz parku, jāievēro sociālā distance – 2 metri un jāpatur prātā liegums pulcēties.

Ruks pastāstīja, ka policisti sagatavojuši darbības plānu, kas paredz kontrolēt pieminekļa apmeklētāju plūsmu.

Ģirģens konstatēja: visiem ir saprotams, cik svarīga noteiktai sabiedrības daļai ir tradīcija nolikt ziedus pie Uzvaras pieminekļa, taču norādīja, ka, ņemot vērā infekcijas gadījumu skaita pieaugumu, Latvija vēl aizvien staigā pa plānu ledu.

Tāpēc IeM vadītājs aicināja neriskēt un stingri ievērot epidemioloģiskos ierobežojumus.

Atgādināsim, ka Rīgas pašvaldība plānoja slēgt piekļuvi Uzvaras piemineklim 9. maijā, tomēr Latvijas Krievu savienības deputātiem izdevās vienoties par to, ka ierobežojumu nebūs un visi varēs svētku dienā nolikt ziedus, ievērojot epidemioloģiskos ierobežojumus.

Nacionālisti, pārskaitušies par to, ka plāns izjaukt Uzvaras dienas svētkus Rīgā ir izgāzies, nolēma arī doties svētku dienā pie pieminekļa, lai sekotu policistu darbam. Nacionālās apvienības pārstāvji uzskata, ka pērn policisti sagādājuši vilšanos, - viņi palaiduši garām krievu pūli pie pieminekļa.

"Saskaņa" un LKS aicina visus, kas vēlas Uzvaras dienā atnākt pie pieminekļa un nolikt ziedus, būt ļoti uzmanīgiem un nekādā gadījumā nepieļaut provokācijas.

6
Tagi:
policija, Iekšlietu ministrija, Uzvaras piemineklis, Uzvaras diena, Rīga
Pēc temata
"Mēs neatteiksimies no Uzvaras dienas!" LKS sola, ka triks ar pandēmiju Rīgā neizdosies
"Georga lentīte" Latvijā būs: kā saņemt Uzvaras simbolu
"Divi aspekti": Ušakovs pabrīdināja tos, kuri 9. maijā apmeklēs Uzvaras pieminekli
Jūrmalā atļauta 9. maija akcija "Nemirstīgais pulks"
Saber Strike

Autovadītāji lūgti uzmanīties: uz ceļiem būs militārā tehnika

13
(atjaunots 07:55 09.05.2021)
Šodien daži ceļi var būt daļēji slēgti militārās tehnikas kustības maršrutā. Latvijas Bruņotie spēki lūdz ar izpratni uztver īslaicīgās neērtības.

RĪGA, 9. maijs - Sputnik. Latvijas Nacionālie bruņotie spēki nedēļas nogalē organizē militārās tehnikas pārvietošanu maršrutā Liepāja-Lielvārde un Lielvārde-Ainaži. Par to liecina informācija NBS lapā Twitter.

​Ziņots, ka kolonnas pavadīs kara policija vai Pārvietošanās koordinācijas centrs. Autovadītāji lūgti neiespiesties kolonnās un nemēģināt tās apdzīt. Ceļu satiksmes noteikumu ievērošana tiks rūpīgi fiksēta. Iespējami īslaicīgi ierobežojumi uz ceļiem, kas iekļauti maršrutā.

Bruņotie spēki atvainojās par radītajām grūtībām un lūdza ar izpratni uztvert īslaicīgās grūtības.

13
Tagi:
militārā tehnika, Nacionālie bruņotie spēki, Latvija
Pēc temata
Lieta nav formā: Latvijas NBS palūdza slavenības pārliecināt cilvēkus iet dienēt
Bez darba palikušos iedzīvotājus aicina armijā: 900 eiro uz rokām un NATO sporta zāle
Gatavojieties troksnim: Ādažu poligonā sākušās šaušanas mācības
"Latvija nav policejiska valsts": IeM vadītājs ir pret armijas patrulēšanu ielās