Pasažieri pie airBaltic reģistrācijas stenda

airBaltic uzstādīja pasažieru pārvadājumu rekordu

12
(atjaunots 15:31 18.07.2017)
Aviopārvadātāja rādītāji pārsnieguši pērnā gada rādītājus par 23%, kopumā pirmajā pusgadā tika veikts par 13% vairāk reisu, nekā atbilstošajā periodā 2016.gadā.

RĪGA, 18. jūlijs – Sputnik. Jūnijā airBaltic pārvedusi 372 219 pasažieru, un uzstādīja jauno jūnija rekordu, vēsta aviokompānija.

Tas ir par 23% vairāk, nekā pērnā gada jūnijā. Kopumā pirmajā pusgadā tika pārvesti 1 565 462 pasažieri. No janvāra līdz jūnijam tika izpildīts 23 461 reiss, kas ir par 13% vairāk, nekā tajā pašā laika periodā 2016.gadā. Jūnijā aviokompānija veikusi 4 736 reisus.

Vietu piepildījums lidmašīnās 2017. gada pirmajos sešos mēnešos sastādīja 73,5% — tas ir labākais rādītājs aviokompānijas 20 gadu ilgajā vēsturē, citē pārvadātāja datus Rus.db.lv. Jūnijā vietu piepildījums sastādīja 83,1%, kas par nepilniem 2 procentpunktiem ir vairāk, nekā gadu iepriekš. Maijā šis rādītājs bija 75%.

airBaltic reisu 15 minūšu punktualitātes rādītājs šī gada jūnijā sasniedzis 84,4%. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 84 no 100 reisiem izlidoja paredzētajā laikā vai ar kavēšanos, kas nepārsniedz 15 minūtes. Pirmajā pusgadā 88,7% reisu izlidoja plānotājā laikā.

12
Pēc temata
Pēc Le Buržē aviācijas salona airBaltic radās problēmas ar lidmašīnu
Gauss: airBaltic stratēģiskā situācija ir stabila, pienācis laiks meklēt investoru
AirBaltic vadītājs, gaidot auditu, pastāstīja par saviem ienākumiem
Covid-19

Covid-19 gadījumu skaits atkal tuvojas 800, 11 cilvēki miruši

5
(atjaunots 18:28 05.12.2020)
Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 8695 Covid-19 testi, apstiprinošus rezultātus uzrādījuši 9,1% no tiem.

RĪGA, 5. decembris - Sputnik. Pēdējo 24 stundu laikā valstī fiksēti 794 Covid-19 gadījumi. Diennakts laikā veikti 8695 Covid-19 testi, tātad apstiprinošus rezultātus uzrādījuši 9,1% no tiem, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.

Līdztekus publicēta informācija par 11 pacientu nāvi ar apstiprinātu Covid-19 diagnozi. Trīs no viņiem piederēja pie 60-70 gadu vecuma grupas, seši cilvēki – pie 75-85 gadu vecuma grupas, divi bija vecāki par 85 gadiem.

Kopš pandēmijas sākuma valstī reģistrēti 20 787 koronavīrusa gadījumi.

Iepriekš vēstīts, ka no 3. decembra smagās epidemioloģiskas situācijas fonā spēkā stājušies jauni ierobežojumi. Tagad visiem iedzīvotājiem jāievēro princips "2+2": cilvēki, kas nedzīvo vienā mājsaimniecībā, var tikties tikai divatā, viņiem jāievēro 2 metru distance. Aizliegti privāti pasākumi, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros.

Maskas jāvalkā visas telpās, arī darba vietā. Izņēmums pieļaujams mājās.

Veikalos un pakalpojumu sniegšanas vietās vienam apmeklētājam tagad jānodrošina 15 kvdrātmetru telpa. Noteikti arī citi ierobežojumi.

5
Tagi:
koronavīruss
Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē
Pēc temata
Valdība apstiprināja Latvijā jaunus Covid-19 ierobežojumus
Perevoščikovs: ierobežojumi ir nepieciešami, ja nav sabiedrības atbildības
Petrovs: Covid-19 pasākumi ir absurdi un tiek ieviesti demonstratīvos nolūkos
Valsts ieņēmumu dienests

VID saņēmis vairāk nekā divus tūkstošus pieteikumu kompensāciju izmaksām

6
(atjaunots 15:27 05.12.2020)
Latvijas Valsts ieņēmumu dienests saņēmis 2400 pieteikumu kompensāciju izmaksām krīzes periodā.

RĪGA, 5. decembris — Sputnik. Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pastāstīja, ka no 1. decembra dienests saņēmis 2400 pieteikumus valsts atbalstam krīzes periodā, kas sākusies Covid-19 pandēmijas rezultātā, vēsta Rus.lsm.lv.

Jaunzeme uzsvēra, ka pirmais pieteikums saņemts astoņas minūtes pēc pusnakts 1. decembrī.

VID ģenerāldirektore atzīmēja: pagaidām nav zināms, kāds atbalsta pieteikumu skaits saņemts no pašnodarbinātajiem, kāds – no uzņēmumiem. Taču, pēc viņas vārdiem, uzņēmumiem, kas saņēmuši valsts atbalstu ārkārtējās situācijas laikā pavasarī, izdevies atsākt darbību, maksāt nodokļus, un līdz augustam tie atgriezušies pie 2019. gada rādītājiem.

Jaunzeme pievērsa uzmanību tam, ka ar valsts atbalstu no krīzes izķepurojušies dzīvotspējīgie uzņēmumi, bet firmām, kas nav strādājušas visu šo laiku, ierēdne ieteica meklēt citus ceļus.

Iepriekš finanšu ministrs Jānis Reirs informēja, ka ārkārtējās situācijas laikā valsts atbalsts var sasniegt aptuveni 49 miljonus eiro, kas tiks ņemti no neparedzētiem gadījumiem atvēlēto līdzekļu budžeta programmas.

Reirs uzsvēra, ka nepieciešamības gadījumā valsts kasē atradīsies pietiekami līdzekļi, ko novirzīt atbalsta programmām.

Atzīmēts, ka tiek modelēti dažādi scenāriju, izskatīts atbalsts uzņēmumiem ar līdzekļiem, ko nevajadzēs atmaksāt, kā arī komunālo pakalpojumu izdevumu segšana ziemā.

6
Tagi:
ekonomiskā krīze, pandēmija, Valsts ieņēmumu dienests
Pēc temata
Zema alga – pamats aizdomām: kā VID atklāj nodokļu nemaksātājus
"Šī vara ir sajukusi prātā!": juristi šokējusi saruna ar VID ierēdni
Latvijas valdība sola neatkārtot kļūdas: nauda būšot
Valsts ieņēmumu dienests draud ar sodu 42 tūkstošiem nodokļu maksātāju