Balsošana pašvaldību vēlēšanās

Deputāta kandidāts vīrs nav sagaidījis "plusiņus" no ģimenes

12
(atjaunots 14:06 12.06.2017)
Centrālā Vēlēšanu komisija noraidījusi Rīgas domes deputāta kandidāta sūdzību, kurš nav saņēmis sievas un meitas solītos "plusiņus".

RĪGA, 12. jūnijs — Sputnik. Rīgas domes deputāta kandidāts no partijas "Eiroskeptiķi — Rīcības partija" Normunds Vīrs apstrīdējis vēlēšanu rezultātus, jo biļetenos iepretī viņa uzvārdam konstatēts mazāks "plusiņu" skaits nekā viņam solīts, ziņo Vesti.lv, atsaucoties uz aģentūru LETA. 

Normunds Vīrs pieprasījis pārskaitīt balsis, jo viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka "plusiņus" kandidātam nolēmis biļetenā ievilkt viņš pats, viņa sieva un meita. Taču vēlēšanu rezultāti iecirknī liecina, ka iepretī kandidāta uzvārdam norādīts tikai viens "plusiņš".

Kandidāta iesniegumā norādīts, ka viņš vēlas personīgi pārskaitīt biļetenus, pie tam procesā jāpiedalās kandidāta pilnvarotām personām un jāveic videonovērošana.

Centrālā vēlēšanu komisija noraidījusi Vīra prasību kā nepamatotu. Tomēr šis apstāklis nenozīmē, ka nav gaidāma ģimenes drāma. Acīmredzama ir politiska nodevība vienā sabiedrības šūniņā. Kam viņa ir atdevusi savu "plusiņu"?

12
Pēc temata
CVK lūdz atcelt vēlēšanu rezultātus 38 Rīgas iecirkņos
Vēlēšanās Rīgā uzvaru izcīnījis Nils Ušakovs
Sardze ir nogurusi: Latvijas iedzīvotāji zaudē interesi par politiku