Dziedātāja Alla Pugačova

Sveika un vesela: Alla Pugačova mielojas ar pankūkām Jūrmalā

305
(atjaunots 09:17 06.06.2017)
Kamēr žurnālisti meklē 68 gadus veco dziedātāju Allu Pugačovu Maskavas klīnikās, viņa ar vīru atpūšas Jūrmalā.

RĪGA, 6. jūnijs — Sputnik. Allas Pugačovas dzīvesbiedrs Maksims Galkins jau 1. jūnijā publicēja savu pirmo video no Jūrmalas savā Instagram kontā — tajā redzams, kā viņš vizinās pa Jūrmalas ielām ar divriteni.

 

Pati Alla Pugačova parādās Galkina Instagram pēc pāris dienām Laimas Vaikules kompānijā — dāmas sēž slavenajā Jūrmalas restorānā 36.Line.

 

Videoierakstā, ko Maksims Galkins publicēja vakar, arī no restorāna, redzams, kā Alla Pugačova kopā ar Laimu Vaikuli ēd pankūkas, pareizāk sakot, Pugačova atsakās, taču Laima Vaikule uzstāj, ka viņas "var", un pierunā savu draudzeni arī pagaršot.

 

Nekas neliecina, ka Alla Pugačova pārcietusi kādu operāciju, taču Krievijas prese raksta, ka nesen primadonna pārcietusi nopietnu operāciju vienā no Maskavas klīnikām, kur viņai izdarīja stenta implantāciju.

Kā noskaidrojuši žurnālisti, slavenā dziedātāja vērsusies pie mediķiem jau 26. maijā, un pēc izmeklēšanas ārsti pieņēmuši lēmumu veikt steidzamu stenta implantāciju. Tā ir speciāla karkasa (stenta) novietošana sirds vainagartērijas sašaurinājuma vietā, lai samazinātu artērijas atkārtotas sašaurināšanās iespēju. Operācija esot noritējusi veiksmīgi, un jau 30. maijā Pugačova tika izrakstīta no klīnikas.
Saskaņā ar citiem datiem Pugačovai tika veikta sirds išēmiskas slimības diagnostika — koronarogrāfija Višņevska ķirurģijas institūtā un pēc tam viņa izrakstīta. Uzreiz pēc tam viņa iekāpa vilcienā un aizbraukusi pavadīt vasaru ar bērniem un Maksimu Galkinu uz Latviju.

"Alla Borisovna atpūšas ar bērniem Latvijā," — apliecināja RIA Novosti primadonnas direktore Jeļena Čuprakova, viņa atteicās komentēt informāciju par operāciju.

Spriežot pēc viņas vīra video, Alla Borisovna Jūrmalā jūtas labi. Atgādināsim, ka atpūsties vasarā Jūrmalā Allai Borisovnai jau kļuva par tradiciju — viņa jau vairākus gadus īrē grezno villu "Marta".

Villas kompleksā ir vairākas ēkas — divstāvu savrupmāja, SPA komplekss, tenisa korts, apsardzes telpas un garāža. Galvenajā mājā ir četras atsevišķas istabas, kinozāle, virtuve, ēdamistaba, bibliotēka un ziemas dārzs. Māja pārdodama par 15 miljoniem eiro. Taču pircēji acīmredzot nesteidzas, tāpēc villu regulāri izīrē turīgiem klientiem. Parastiem vasarniekiem mēnesis villā "Marta" izmaksās 100 tūkstošus eiro. Tomēr baumo, ka villas saimnieks (bijušais Parex bankas līdzīpašnieks Viktors Krasovickis) zvaigžņu pārim piešķir ievērojamu atlaidi.

Iespējams, ka Alla Pugačova parādīsies arī Laimas Vaikules festivālā "Rendez-vous" Dzintaru koncertzālē, kas norisināsies no 20. līdz 23. jūlijam, un atkal pulcēs zvaigznes.

Atgādināsim, ka Krievijas skatuves primadonnai jau divreiz veikta stenta implantāciju — 2008. un 2010. gadā.

305
Pēc temata
Jevgeņijs Lukjanovs: mana ģimene veidojusies Jūrmalā
Ģeoekoloģija: bīstamākās vietas mājvietai Rīgā
Remonts dzīvoklī, foto no arhīva

Bez darba nesēdēja: ar ko Latvijas iedzīvotāji nodarbojās pašizolācijas laikā

0
(atjaunots 11:40 03.08.2020)
Saskaņā ar jūnijā veikto Latvijas iedzīvotāju aptauju vecumā no 18 līdz 74 gadiem, 22% aptaujāto pašizolācijas laikā izvēlējās nodarboties ar mājas remontu.

RĪGA, 3. augusts – Sputnik. Saskaņā ar būvmateriālu tirgotāja "Knauf" veiktās aptaujas datiem, 22% iedzīvotāju izvēlējās netērēt lieki laiku pašizolācijā un nolēma ķerties klāt mājas remontam, raksta Bb.lv.

Tātad visvairāk laika un resursu pašizolācijas laikā mājas remontdarbiem bija jauniešiem, viņi sastādīja 27% no to cilvēku skaita, kuri pašizolācijā izvēlējās nodarboties ar remontu.

Ar sava mājokļa remontu nodarbojās 28% vīriešu un 17% sieviešu. Visaktīvāk pandēmijas laikā savus dzīvokļus remontēja Vidzemes iedzīvotāji (35%), vismazāk aktīvi bija Rīgas iedzīvotāji (17%).

Aptaujas gaitā trešā daļa respondentu piekrita tam, ka ierobežojumi Covid-19 pandēmijas laikā noveda pie lielāka brīvā laika daudzuma remontam. Par to paziņoja katrs trešais jaunietis vecuma grupā no 18 līdz 29 gadiem, kamēr cilvēkiem vecumā no 40 līdz 49 gadiem bija attiecīgi mazāk brīvā laika (25%). Visvairāk brīvā laika Covid-19 pandēmijas laika parādījās Latgales iedzīvotājiem, kur par laika parādīšanos remontam paziņoja katrs trešais iedzīvotājs.

Apgalvojumam, ka pandēmijas laikā viņiem parādījās vairāk brīvu līdzekļu ieguldīšanai remontam piekrita 17% respondentu, lielākā daļa no kuriem bija jaunieši.

Tai pat laikā puse respondentu paziņoja, ka nevar remontēt savus mājokļus brīvo līdzekļu trūkuma dēļ. Visbiežāk šādu atbildi sniedza vecuma grupā no 30 līdz 39 gadiem. Šādu atbildi sniedza 45% respondentu no Rīgas, 46% - no Vidzemes un 58% - no Latgales.

Taču 38% respondentu paziņoja, ka necenšas veikt remontdarbus pašu rokām, uzticot remontu tikai un vienīgi profesionāļiem. Šis rādītājs ir aptuveni vienāds gan vīriešiem, gan sievietēm. Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, jaunieši biežāk cenšas veikt remontdarbus savām rokām – pie profesionāliem vēršas tikai katrs ceturtais jaunietis. Visbiežāk remontu profesionāļiem uztic rīdzinieki (46%), visretāk – Zemgales iedzīvotāji (28%).

Aptauja tika veikta pēc "Knauf" pasūtījuma šī gada jūnijā. Tajā piedalījās tūkstotis Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 74 gadiem.

0
Tagi:
aptauja, Latvija, iedzīvotāji, karantīna
Pēc temata
Aptauja: daudzi Latvijas iedzīvotāji neuzskata, ka dzīve Rīgā dāvātu priekšrocības
Aptauja: iedzīvotāji netic, ka spēs atrast jaunu darbu Latvijā pēc atlaišanas
Latvijas Saeimā, foto no arhīva

Pietiek to paciest! Iedzīvotāji sadumpojušies pret ierēdņiem reprezentācijas izdevumu dēļ

4
(atjaunots 10:06 03.08.2020)
Latvijas iedzīvotāji ir neapmierināti ar to, ka nodokļu maksātāju nauda aiziet amatpersonu reprezentācijas izdevumu apmaksai, bieži vien nepamatoti un kā pastāvīga piemaksa ikmēneša algai.

RĪGA, 3. augusts – Sputnik. Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv uzsākta parakstu vākšana par to, lai ierobežotu ierēdņu reprezentācijas izdevumus, kuri sastāda 1000 eiro mēnesī, raksta jauns.lv.

Petīcijas anotācijā norādīts, ka neskatoties uz koronavīrusa pandēmiju un valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, kad visi pārgāja pie attālināta darba režīma, ierēdņiem tika saglabātas izmaksas par reprezentācijas izdevumiem 1000 eiro apmērā.

Pēc parakstu vākšanas iniciatoru domām, ir jānosaka ierēdņu reprezentācijas izdevumu limits atbilstoši amatpersonu līmenim. Turklāt izdevumiem ir jābūt apmaksātiem pēc fakta, jābūt pievienotiem čekiem, kvītīm un citiem oficiāliem dokumentiem.

"Tas nedrīkst būt konstants maksājums," teikts tekstā.

Pēc petīcijas autoru domām, šāds solis palīdzēs ietaupīt naudu budžetā, kā arī veicinās sabiedrības uzticību varas iestādēm.

Iepriekš Sputnik Latvija rakstīja, ka vairums Saeimas deputātu 2020. gada 23. aprīlī noraidīja piedāvājumu vismaz uz laiku Covid-19 krīzes dēļ atteikties no reprezentācijas izdevumiem. Piedāvājumu izskatīšanai iesniedza Saeimas opozīcija.

Ikmēneša piemaksas par reprezentācijas izdevumiem pienākas Saeimas priekšsēdētājam, premjeram un visiem ministriem kopš 2016. gada. Piemaksu apmērs tiek aprēķināts atbilstoši Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumam. Tā, ikmēneša Saeimas priekšsēdētāja izdevumi nedrīkst pārsniegt 95%, premjerministra izdevumi – 95%, ministru izdevumi – 90% no noteiktās reprezentācijas izdevumu normas, kuri ir paredzēti valsts budžetā. Piecu gadu laikā šie izdevumi ierēdņiem palielinājās aptuveni par 31% – no nedaudz nekā 800 eiro līdz aptuveni 1100 eiro mēnesī.

Šogad katru mēnesi valsts prezidents reprezentācijas izdevumiem saņem 1192 eiro, Saeimas spīkers un premjerministrs – pa 1132 eiro, ministri – 1073 eiro. Saskaņā ar likumu, ierēdņiem nav jāatskaitās par šīs naudas izmantošanu.

4
Tagi:
nauda, ierēdņi, Latvija
Pēc temata
Deputāti atradīs, kam sevi prezentēt: tūkstoš eiro piemaksas ir saglabātas
Juris Pūce: mums jānotur ierēdņu pirktspēja
Dīvāni un krēsli par 65 tūkstošiem eiro: jaunas mēbeles prezidenta rezidencei Jūrmalā
Kur jāmeklē Latvijas premjerministra "pieticīgie" ienākumi
Ekonomiste: vismaz puse valsts ierēdņu Latvijā jāatlaiž