Jānis Dombrava

Jānis Dombrava atradis Krievijas ietekmes aģentus politikā un ekonomikā

85
(atjaunots 15:48 18.01.2017)
Nacionālā bloka pārstāvis Jānis Dombrava nosaucis Krievijas ietekmes aģentus Latvijas politikā un ekonomikā – tas ir bijušais premjers Aigars Kalvītis un partija "Saskaņa".

RĪGA, 18. janvāris — Sputnik. Latvijas politiskajā vidē un nevalstiskajā sektorā darbojas Krievijas ietekmes aģenti, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" teica Saeimas deputāts Jānis Dombrava.

Jautāts, vai var nosaukt konkrētus cilvēkus, kuri varētu būt šie aģenti, Dombrava minēja, ka Latvija pieredzējusi premjerministru, kurš bijis ciešā sasaistē ar Krieviju. Tas esot AS "Latvijas Gāze" valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis, kurš savulaik noslēdzis Latvijai neizdevīgo robežlīgumu ar Krieviju un ieņem amatus, kas tiek finansēti no Krievijas.

Savukārt visspilgtākais piemērs esot partija "Saskaņa", kas neslēpjot sadarbību ar kaimiņvalsts prezidenta partiju.

Politiķis norādīja, ka Rīgā tikpat kā nav izveidojusies Jaunsardzes kustība. Savukārt daudzās mazākās un nabadzīgākās pašvaldībās, šī patriotiskā jauniešu kustība tiek veidota un ir stipra.

VL-TB/LNNK pārstāvis uzskata, ka daudzi jautājumi, netiek pietiekami ātri risināti, piemēram, apraides nodrošināšana pierobežā, lai nodrošinātu iedzīvotājus ar Latvijā veidotu informāciju.

85
Tagi:
Krievija, Dombrava, Latvija
Pēc temata
Raivis Dzintars: Ušakovs ir tikai izkārtne, iekšā – Kremlis un 9. maijs
Nils Ušakovs kritizē valdības attieksmi pret uzturēšanās atļauju programmu
Rīgas mērs Aleksandram Kiršteinam: pietiek dzert