Rīgas uguni

Rīga ir kļuvusi par vienu no vispievilcīgākajām pilsētām Ziemassvētku ceļojumam

20
(atjaunots 12:07 15.11.2016)
Saskaņā ar portāla Post Office Travel Money datiem, divu dienu atpūtas cena diviem Rīgā būs 635 eiro. Taču par pievilcīgāko pilsētu, no ceļojuma vērtības viedokļa, kļuvusi Tallina. Tur britu tūristi tērēs 625 eiro.

RĪGA, 14. novembris — Sputnik. Rīga iekļuvusi britu tūristu vispievilcīgāko pilsētu reitingā, ņemot vērā divu dienu ilga Ziemassvētku ceļojuma izmaksas divām personām. Latvijas galvaspilsēta piekāpusies tikai Tallinai. Par to raksta britu avīze The Mirror.

Šo reitingu sastādījis portāls Post Office Travel Money, tika aprēķinātas izmaksās diviem cilvēkiem, tai skaitā viesnīcas ar brokastīm, divas vakariņas ar vīnu, kafiju, kā arī svētku dzērieni un uzkodas Ziemassvētku tirdziņos.

Lēto virzienu topa pirmajā vietā ir Tallina. Tur britu tūristi divām naktīm iztērēs 625 eiro, pat ņemot vērā, ka Lielbritānijas sterliņu mārciņa 2015. gadā sarukusi par 18% attiecībā pret eiro.

Otrajā vietā reitingā ierindojās Latvijas galvaspilsēta Rīga, kas izmaksā britu tūristiem par 10 eiro dārgāk. Par divu dienu atpūtu Rīgā nāksies samaksāt 635 eiro.

Trešo vietu ieņēmusi Čehijas galvaspilsēta — Prāga. Tik augstu vietu reitingā tai nodrošināja, pirmkārt, kafejnīcas, kas piedāvā mielastus par sapratīgu naudu. Prāgas apmeklējumam portāls Post Office Travel Money iesāka britiem plānot 676 eiro.

Top-5 iekļuvušas arī Minhene, kur atpūtas brauciens izmaksās 707 eiro, un Vīne — 872 eiro.

Par visdārgāko 11 pilsētu reitingā kļuvusi Zviedrijas galvaspilsēta. Divām dienām Stokholmā briti var iztērēt aptuveni 930 eiro.

20
Temats:
Gadu mijas brīnumainais laiks (41)
Pēc temata
Lielākā daļa tūristu ES ir vecāki par 65 gadiem
Rīga – viena no lētākajām Eiropas pilsētām tūristu apmeklējumam
Ciemos uz Rīgu: labs tūrists - dāsns tūrists