airBaltic kompānijas stjuarte. Foto no arhīva

airBaltic plāno atklāt tiešo reisu starp Rīgu un Kazaņu

72
(atjaunots 08:45 10.10.2016)
Darba vizītes laikā Rīgā Tatarstānas prezidents Rustams Minnihanovs vienojās ar airBaltic vadību par to, ka no 2017. gada maija no Rīgas būs organizēts tiešais avioreiss uz Kazaņu.

RĪGA, 7. oktobris- Sputnik. Tatarstānas prezidents Rustams Minnihanovs pārrunāja ar airBaltic vadību tiešā avioreisa starp Rīgu un Kazaņu atklāšanu.

Minnihanovs atrodas Rīgā divu dienu darba vizītē, kura ietvaros tiek apspriesti sadarbības paplašināšanas jautājumi ar Latvijas kompānijām un valsts struktūrām.

Saskaņā ar airBaltic vadības pārstāvjiem, ikgadējā pasažieru plūsma starp Rīgu un Kazaņu pašlaik ir aptuveni 4 tūkstoši pasažieru, bet, tā kā nav tiešā reisa, cilvēki brauc caur citām lidostām. Paredzams, ka ar tiešo reisu pasažieru plūsmas apjoms palielināsies līdz 9 tūkstošiem pasažieru gadā.

Uzņēmums paredz sākt tiešo aviosatiksmi starp Rīgu un Kazaņu no 2017.gada maija (aptuveni divas reizes nedēļā).

Minnihanovs norāda, ka atbalsta šo priekšlikumu.

"Mēs esam ieinteresēti tiešā reisa atklāšanā. Pēdējos gados Kazaņā notiek daudz dažādu starptautiskā līmeņa pasākumu. Šis reiss būs pieprasīts," — viņš teica.

Kompānijai airBaltic ir 24 lidmašīnas, tā veic lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām — Rīgas, Viļņas un Tallinas. 2016. gadā ar airBaltic veica reisus uz vairāk nekā 50 galamērķiem. Uzņēmuma plānos līdz 2021. gadam palielināt virzienu skaitu līdz vairāk nekā 60. No Rīgas kompānija veic divus tiešos reisus uz Krieviju: uz Maskavu un Sanktpēterburgu.

72
Pēc temata
Krievijas uzņēmējs Antonovs var saukt Latviju pie atbildības
airBaltic pievienojusies pokemonu medībām
AirBaltic vadītājs, gaidot auditu, pastāstīja par saviem ienākumiem
AirBaltic stjuarti Lielbritānijā saņēmuši zelta medaļas
Dzintars

Izpārdod "Dzintaru": fabrikai piederošās iekārtas ir nopērkamas

6
(atjaunots 17:45 26.05.2020)
Pārdošanai piedāvāti aptuveni 800 vienību. To vidū ir gan kosmētikas ražošanai paredzētās iekārtas, gan uzņēmuma transporta līdzekļi.

RĪGA, 26. maijs — Sputnik. Uzņēmuma "Dzintars" administrators Jānis Ozoliņš izstādījis pārdošanai fabrikai piederošās kosmētikas un parfimērijas ražošanas iekārtas, vēsta Press.lv.

Noskaidrojis, ka pārdošanai izstādītas 749 vienības. To vidū ir ražošanas iekārtas, transporta līdzekļi un cits uzņēmuma īpašums.

Dzintars
© Sputnik / Sergey Melkonov Sergey Melkonov

Visa īpašuma kopējā vērtība – aptuveni 534 300 eiro, neskaitot PVN.

Piedāvājumi iekārtu iegādei tiek pieņemti līdz 19.jūnijam, visi interesenti var to apskatīt pirms pirkuma.

Iepriekš tika ziņots, ka 30.martā sāksies maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja "Dzintars" ražošanas un administratīvo ēku izsole.

Ēkas izstādītas izsolei ar sākumcenu 6,9 milj. eiro apmērā.

Iespējams iegādāties objektu Rīgā, Mālu ielā 30 – zemes gabalu 65 300 kvadrātmetru platībā ar apbūvi, kā arī kustamo īpašumu – inženiertīklus, ofisa tehniku, iekārtas un mēbeles.

Par agrāk slavenā zīmola bēdīgo stāvokli kļuva zināms 2019.gada oktobrī. Jau 12.novembrī Rīgas Pārdaugavas tiesa pasludināja Latvijas kosmētikas ražotāja maksātnespēju un iecēla Jāni Ozoliņu maksātnespējas procesa administratora amatā.

6
Tagi:
Dzintars, Latvija
Pēc temata
Stāsta beigas? "Dzintaru" pasludināja par maksātnespējīgu
Kas zināms par masveida kadru samazināšanu uzņēmumā "Dzintars"
Rokas nost no vietēja biznesa! VID represijas iedzinušas stūrī Latvijas uzņēmējus

Video ir tikai sākums: policija izseko iedzīvotājus sociālajos tīklos

13
(atjaunots 17:29 26.05.2020)
Ziņas no modriem lasītājiem, speciālas programmas un papildu pierādījumi: Latvijas policija aktīvi izmanto sociālos tīklus noziegumu atklāšanai.

RĪGA, 26. maijs — Sputnik. Npret kādu kurzemnieci tika ierosināta administratīvā lieta par atrašanos bērnu laukumā Covid-19 ierobežojumu laikā. Iespējamais pārkāpums policijas redzeslokā nonāca pēc tam, kad pārkāpuma video ievietots sociālajos tīklos.

Valsts policijas (VP) kibernoziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Dmitrijs Homenko pastāstīja telekanālam TV3, ka lielāko daļu video ierakstu, attēlus vai citādus materiālus viņiem iesūta vērīgi iedzīvotāji. Piemēram, video ierakstu ar iespējamu apreibinošu vielu lietošanu policisti bez ievērības nedrīkst atstāt.

Noliktava, foto no arhīva
© Sputnik / Михаил Воскресенский

"Ir jāpārbauda šī informācija, jo, kā saprotat, šīs psihoaktīvās vielas paliek asinīs, cilvēkā. Tad vienkārši šo video var pārbaudīt un pierādīt ar citiem objektīviem apstākļiem," konstatēja Dmitrijs Homenko.

Video ieraksts, ko publicējis ātruma režīma pārkāpējs vai video ar iespējamu narkotiku lietošanu, vai kāds cits video pats par sevi esot tikai iespējamā pārkāpuma atklāšanas sākums. Gandrīz vienmēr pārkāpuma pierādīšanai ir nepieciešami papildu pierādījumi.

"No konteksta izrauts video fails no interneta vides nevar kalpot par 100% pierādījumu, jo tas ir kā signāls, kas signalizē, ka, iespējams, noticis pārkāpums," norāda Homenko.

Parasti par sociālajos tīklos manītajiem pārkāpumiem policistus informē iedzīvotāji, tomēr materiālus aktīvi meklē arī paši policisti. Ir speciāla programmatūra, kas, piemēram, pēdējā laikā izmantota, meklējot ar Covid-19 saistītas viltus ziņas.

"Ir speciāli programmnodrošinājumi, kuri ļauj analizēt sociālos tīklus, meklēt pēc atslēgvārdiem, cilvēka komentārus analizēt utt. Tāds sistemātisks un mērķtiecīgs darbs, tieši analizēt informāciju, kas saistīta ar Covid-19 publikācijām," stāsta Homenko.

Valsts policijā atgādināja par piedāvāto lietotni "Mana drošība". Tā sniedz iespēju sazināties ar policiju, nepieciešamības brīdī informēt policiju par savu atrašanās vietu, kā arī ziņot par pārkāpumiem internetā.

13
Tagi:
Latvijas policija, sociālie tīkli
Pēc temata
Ārkārtējas situācijas laikā aug vardarbība ģimenē, taču policija agresorus neaiztur
IeM: policijai ļoti vajadzīgi resursi, nāksies upurēt ēku apsardzi
Velobums Latvijā ir saistīts ar Covid-19: vai šogad pieaugs velosipēdu zādzību skaits
Līdz ar koronavīrusu Baltijas valstīs var ienākt trakie 90.gadi