Latvijas bobslejisti. Foto no arhīva

Latvijas bobslejisti izcīna zeltu pasaules čempionātā Īglsā

33
(atjaunots 10:06 24.02.2016)
Melbārža četrinieks ieguvis zeltu, sudraba medaļu izcīnījuši vācieši, savukārt bronzu – komanda no Šveices.

 

RĪGA, 23. feb — Sputnik. Latvieša Oskara Melbārža ekipāža pirmo reizi vēsturē ir izcīnījusi uzvaru pasaules čempionātā četrinieku sacensībās —  svētdien komanda ieņēma pirmo vietu sacensībās Īglsas trasē Austrijā.

Melbārža četrinieks — ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu sasniedza lielisku rezultātu – 3 minūtes 24,27 sekundes. Latvijai tā ir pirmā uzvara pasaules čempionātā.

Sudrabu ieguvis vācietis Frančesko Frīdrihs ar stūmējiem Kendiju Baueru, Gregoru Bermbahu un Torstenu Margisu (+0,04). Bronzu ieguva šveicieši Riko Peters, Janne Brors van der Zijde, Tomass Amrheins un Simons Freidlijs (+0,22).

Krievi Aleksandrs Kasjanovs, Aleksejs Puškarjovs, Iļvirs Huzins un Aleksejs Zaicevs, kuri pēc pirmās sacensību dienas atradās trešajā vietā, galu galā ieņēma astoto vietu (+0,66). Aleksejs Stuļņevs, Maksims Mokrousovs, Vasilijs Kondratenko un Romāns Košeļevs finišēja devītajā vietā (+1,18), bet Ņikita Zaharovs, Pjotrs Moisejevs, Jurijs Selihovs un Kirils Antjuhs ieņēma tikai 14. vietu (+1,74).

 

33
Pēc temata
Martins Dukurs – četrkārtējais pasaules čempions skeletonā